نوروز 98 (10)

طرز تهیه دسر بلالیت یا بلالوت

دسر بلالیت یکی از دسرهای جنوبی است که ریشه هندی دارد. این دسر به خصوص در ایام عید فطر و قربان به عنوان صبحانه یا یک وعده اصلی در کنار تخم مرغ هم سرو می گردد. در ادامه مقاله با طرز تهیه بلالیت یا بلالوت با ما همراه باشید.

10 دی 1397

طرز تهیه رشته پلو مجلسی با مرغ زعفرانی و کشمش یا زرشک

رشته پلو از آن دسته پلوهای قدیمی و سنتی است که کمتر کسی دست رد به سینه آن می زند. برخی رشته پلو را به عنوان شب عید درست می نمایند تا طبق یک روایت قدیمی رشته کار و زندگی دست شان بیایید. اما رشته پلو غذایی است که خوردنش زمان و مکان خاصی نمی شناسد. رشته پلو بسته...

15 آذر 1397

فیلمنامه 10 قسمت از پرچین آماده شد، یک کمدی با محوریت روحانیت

مهدی محمدنژادیان نویسنده فیلمنامه در مصاحبه با خبرنگاران درباره فعالیت جدید تلویزیونی خود اعلام کرد: این روزها در حال نگارش سریال پرچین هستم که ابتدا قرار بود اثری 15 قسمتی باشد و تاکنون 10 قسمت از آن نوشته گردیده اما ممکن است یک یا دو قسمت هم به آن اضافه...

9 آبان 1397

افسانه عمو نوروز مجوز گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری، فیلمنامه هایبی تار به تهیه کنندگی سید حامد حسینی، کارگردانی و نویسندگی جمیل رستمی در حوزه اجتماعی، انیمیشن افسانه عمو نوروز به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی فرنوش عابدی...

11 شهریور 1397

نگذاشتند شب های برره2 را بسازیم

خشایار الوند در گفتگو با خبرنگاران درباره اینکه طرح و فیلمنامه ای برای تلویزیون خواهد داشت یا خیر؟ بیان کرد: نوروز 97 نویسندگی سریال دیوار به دیوار 2 را بر عهده داشتم که هنوز تسویه حساب نشده است و با این وجود دیگر انگیزه ای برای کار در تلویزیون ندارم.

21 مرداد 1397

برنامه های نوروزی را چه کسانی مجری گری خواهند کرد؟

صدا و سیما هر سال برای نوروز ویژه برنامه هایی را ترتیب میدهد، امسال هم طبق این روال برنامه های شادی آماده شده اند که در ادامه با مجری های آنها معرفی خواهد شد.

28 اسفند 1396

شمخانی در پیام تبریک سال نو نقش اصحاب رسانه را در امنیت ملی تعیین کننده دانست

امیر دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی ضمن تبریک سال نو نقش اصحاب رسانه را در امنیت ملی تعیین کننده دانست.

28 اسفند 1396

امسال نوروز بی بارانی خواهیم داشت

بنا بر پیش بینی سازمان هواشناسی نوروز امسال بی باران خواهد بود این درحالی است که سال زراعی اخیر کم بارش بوده است، انتظار خشک سالی در سال جاری میرود.

28 اسفند 1396

توصیه های وزارت خارجه به مسافران نوروزی

با نزدیک شدن به ایام نوروز سفرهای نوروزی اغاز شده یا خواهند شد، تعدادی از هموطنان نیز به سفرهایی خارجی مروند، در این باره وزارت خارجه به مسافران نوروزی توصیه هایی را منتشر نموده است.

28 اسفند 1396

در نوروز 97 رانندگان متخلف منتظر توقیف 72 ساعته باشند

با افزایش ترافیک در جاده های مواصلاتی کشور فرمانده پلیس راه از آنلاین شدن نظارت بر این جاده ها گفت و همچنین نحوه کسب اطلاعات راهها را برای رانندگان تبیین نمود.

28 اسفند 1396