اخبار و رویدادها

خبرنگاران رویکرد توسعه ای بخش معدن و صنایع معدنی در سال جهش فراوری

تهران - خبرنگاران - سال جاری با تدبیر رهبر معظم انقلاب به نام جهش فراوری نامگذاری شده است، این مهم در ادامه نامگذاری سال های پیش، برنامه ای بلند مدت و هدفدار بوده که حرکت در این راستا می تواند کشور را به نقطه مطلوب خود نزدیک کند.

12 خرداد 1399

الزرفی از نخست وزیری کنار کشید: برای حفاظت از وحدت عراق و منافع عالی کشور کنار رفتم

عدنان الزرفی که برای تشکیل دولت جدید عراق از سوی برهم صالح رئیس جمهور این کشور مکلف شده بود، روز پنجشنبه در بیانیه ای رسمی از پست نخست وزیری انصراف داد و استعفا داد.

11 خرداد 1399

خبرنگاران راهکارهای جدید دولت اسپانیا برای حفظ اقتصاد

مادرید- خبرنگاران- اسپانیا در راستای حفظ اقتصاد و پشتیبانی از مردم خود که در بحران بیماری کرونا مجبور شده اند در خانه ها قرنطینه باشند و فعالیت های خود را متوقف سازند راهکارهای گوناگونی را برنامه ریزی کرده است.

11 خرداد 1399

دوچرخه سواری، راهی برای دور ماندن از کرونا

هنگام سخن گفتن از فاصله گذاری اجتماعی در حمل ونقل عمومی، دوچرخه سواری اهمیت ویژه ای پیدا می نماید زیرا نه فقط به پاک ماندن هوا یاری می نماید بلکه مقاومت مضاعف در برابر بیماری نیز برای بدن به همراه دارد.

10 خرداد 1399

تعویق مسابقات دوومیدانی انتخابی المپیک تا اول دسامبر سال 2020

مسابقات گزینشی دوومیدانی بازی های المپیک توکیو از 6 آوریل تا 30 نوامبر سال 2020 به حالت تعلیق درآمده است.

10 خرداد 1399

خرید بیش از 220 تن مرغ از مرغداران استان همدان

خبرنگاران/همدان مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان همدان از خرید بیش از 220 تن مرغ از مرغداران استان خبر داد و گفت: در راستای حمایت از مرغداران تا به امروز 220 تن مرغ از مرغداران استان همدان خریداری شده است.

10 خرداد 1399

احتیاج جدی کشورهای منطقه به محصولات ایران

چند هفته پس از شروع محدودیت های مرزی و تجاری بر اثر شیوع ویروس کرونا، به نظر می رسد، تعدادی از کشورهای منطقه برای پاسخ دادن به نیازهای تجاری خود چاره ای جز حفظ مراودات مالی با ایران ندارند.

9 خرداد 1399

خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت خواهان حمایت از پرستاران و ماماها شد

تهران - خبرنگاران - سازمان دنیای بهداشت با تاکید بر نقش حیاتی پرستاران و ماماها در پاسداشت سلامت دنیای، شعار روز دنیای بهداشت سال جاری را از پرستاران و ماماها حمایت کنیم قرار داد و از رهبران دنیا خواست به عنوان بخشی از تعهد خود در قبال سلامت برای همه،...

9 خرداد 1399

وزارت ورزش نباید سعادتمند را تنها بگذارد، حاشیه های تیم زیاد است

محمدرضا مهران پور در گفتگو با خبرنگاران گفت: انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل استقلال را به فال نیک می گیرم و امیدوارم حالا که بعد از ماه ها این باشگاه صاحب مدیر عامل شد، مدیر جدید را در بین انبوهی از مسائل تنها نگذارند.

8 خرداد 1399

خروج حاتمی کیا از گیشه؛ عرضه آنلاین به جای سینما

نامشخص بودن زمان فعالیت دوباره سینما ها باعث شده تا بسیاری از سینماگران طرح عرضه آنلاین فیلم های اکران نشده و پروژه تاسیس وی. او. دی ملی را دنبال نمایند تا چرخ این صنعت در روز های کرونایی هم بچرخد. 25 اسفند ماه چند هفته پس از تعطیلی سینماها؛ انجمن صنفی...

8 خرداد 1399

جولان سفته بازان در بازار کساد مسکن

به سبب رکود عمیق در بخش مسکن، مردم چندان به دغدغه های تورم در این بخش و افزایش قیمتِ افسار گسیخته آن نمی اندیشند. بنابراین با توجه به پیش بینی ها در خصوص ادامه نیافتن رکود، اتخاذ تدابیر لازم پیش از وقوعِ بحرانِ احتمالی قیمت ها لازم است.

7 خرداد 1399

خبرنگاران دکه های سلامت در شهریار مستقر می شود

تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان شهریار گفت: دکه های سلامت در سطح این شهرستان برای تامین و ارائه دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی مورد نیاز مردم در شهر و روستا مستقر می شود.

7 خرداد 1399

نوسازی 45 درصد از بافت فرسوده تهران، مناطق 7 تا 20 پایتخت درگیر بافت فرسوده است

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: 45درصد از بافت فرسوده تهران نوسازی شده که عمده آن به دست مردم و با تجمیع اجرا شده است.

6 خرداد 1399

جشن چینگ مینگ عاملی برای تقویت همبستگی ایران و چین

پبام سفارت ایران به مناسبت جشن چینگ مینگ که به زبان چینی و با ادبیاتی بسیار زیبا نوشته شده در بسیاری از رسانه های اصلی و رسانه های اجتماعی چین بازنشر و به عنوان بهترین پیغام در میان پیغام های سفارتخانه های خارجی در ایام چینگ مینگ توصیف شد.

6 خرداد 1399

تسویه مطالبات تئاتری ها تا اردیبهشت

مدیرکل جدید هنر های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین گفتگوی خود بعد از برگزاری جلسه معارفه اظهار داشت که بخش اعظمی از مطالبات تئاتری ها تا اردیبهشت ماه پرداخت می گردد.

5 خرداد 1399

طرز تهیه گندمک شیرین خانگی

آیا بسته های استوانه ای شکلی که در چند ردیف با برنجک و گندمک (جرقه) پر شده بود و وقتی به پارک و سینما می رفتیم برایمان می خریدند، به یاد می آورید؟

5 خرداد 1399

عرضه نسخه ارزانتر و ساده گوشی موتو G8 پاورلایت

شرکت موتورلا موبایلموتو جی8 پاور لایت را معرفی کرده است. این دستگاه 3 دوربین پشتی و یک باتری 5 هزار میلی آمپری دارد.

4 خرداد 1399

کر استارمر رهبر جدید حزب کارگر انگلیس شد

وزیر سابق بریگزیت در دولت سایه انگلیس به عنوان رهبر حزب کارگر این کشور انتخاب شد.

4 خرداد 1399

خبرنگاران آمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان افزایش یافت

تهران- خبرنگاران- وزارت بهداشت افغانستان شمار مبتلایان به ویروس کرونا را 258 نفر گفت.

2 خرداد 1399

99 هزار و 500 دماوندی در طرح غربالگری کرونا شرکت کردند

رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند گفت: 99 هزار و 500 دماوندی در طرح غربالگری کرونا شرکت کردند.

2 خرداد 1399
تعداد: (2353)