اخبار اقتصادی

روسیه در حمایت از عراق نرمش و انعطاف بسیاری داشته است

به گزارش خبرنگاران، محمد علی الحکیم وزیر خارجه عراق در مصاحبه با اسپوتنیک گفت: روسیه از نخستین کشورهایی بود که به عراق در مبارزه با تروریسم کمک کرد.

17 آذر 1398

چرا معادن ایران امن نیستند؟

معادن هیچ گاه استراتژی مدون برای توسعه و تجهیز خود در بخش ایمنی نداشتند و بیشتر به فکر حفظ شرایط تولید و جلوگیری از تعطیلی معادنشان بودند.

17 آذر 1398

قرن پیش رو و شغل هایی که نامش را نمی دانیم

اگه مثل من عاشق فیلم های علمی تخیلی باشید حتما این موضوع از ذهنتون گذشته

16 آذر 1398

معاون عبدالمهدی: اصلاحاتی در قانون اساسی عراق اجرا شده است

معاون نخست وزیر عراق اعلام نمود که در راستای انجام مطالبات مردم این کشور، اصلاحاتی در قانون اساسی اجرا شده و جهت نظام سیاسی به صورت گسترده تصحیح شده است.

12 آذر 1398

جهان ظرفیت آغاز جنگ جهانی سوم را ندارد

یک استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان گفت: اعتقاد دارم ادعای ژنرال شیرف مبنی بر اینکه ولادیمیر پوتین با حمله به لهستان می تواند جنگ جهانی سوم را شروع کند بیشتر یک برآورد سیاسی- امنیتی است و بیشتر به ذهنیت او در خصوص دلایل شروع جنگ جهانی دوم بر می گردد.

10 آذر 1398

اقبالی: نمره تاکتیکی و روانشناسی ایران در بازی با بحرین صفر بود، بسیاری از بازیکنان شایسته بازی در تیم ملی نیستند

کارشناس فوتبال ایران می گوید که تیم ملی برابر بحرین از نظر شعور تاکتیکی و روانشناسی نمره صفر گرفته است و بازیکنان روحیه مبارزه جویی نداشتند.

9 آذر 1398

حوزه کسب و کار در استان خراسان رضوی رها شده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: باتوجه به اینکه در زمینه ایجاد کسب و کار صندلی استان خراسان رضوی در بین سایر استان ها رتبه 27 را دارد، این نشان می دهد حوزه کسب و کار رها شده است.

7 آذر 1398

در دوسوی مرزهای سوریه و ترکیه چه می گذرد (

ترکیه هدف از حملات خود را ایجاد منطقه امن یا حائل در مرز سوریه اعلام کرده.

7 آذر 1398

هم پیمان جدید کردهای سوریه کیست؟

همزمان با فرمان ترامپ مبنی بر خروج نیروهای نظامی آمریکا از شمال سوریه و پیشروی ارتش ترکیه در مناطق کردی، نیروهای کرد که مدت مدیدی هم پیمان آمریکا در سوریه بودند، روز یکشنبه توافق جدید خود با دشمن قسم خورده واشنگتن یعنی دولت دمشق را اعلام کردند. چنین...

6 آذر 1398

بازی جدید ترامپ در توئیتر، اجازه دهید اسد و سوریه از کُردها حمایت نمایند

فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر نوشت که اجازه دهید که سوریه و اسد از کُردها حمایت نموده و با ترکیه برای سرزمین خود بجنگند.

5 آذر 1398

ازشرق آسیاتاشرق هرمزگان، کره ای هاآماده سرمایه گذاری درمیناب هستند

به گزارش خبرنگاران، با شروع حضور سرمایه گذاران خارجی در ایران، استان هرمزگان به لحاظ دارا بودن شرایط مناسب سرمایه گذاری در حوزه های انرژی، مالی، تجاری مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. طی یک سال اخیر سرمایه گذاران مختلف ایتالیایی، ژاپنی، کره...

4 آذر 1398

اولین انسانی که با موفقیت در فضا راهپیمایی کرد درگذشت

الکسی لئونوف که در سال 1965 برای اولین بار در تاریخ ماموریت راهپیمایی فضایی را انجام داد روز جمعه در 85 سالگی درگذشت.

1 آذر 1398

معرفی کتاب: سه دختر حوّا، نوشته الیف شافاک

الیف شافاک، نویسنده مشهور و جسور ترک، این روزها نامی آشنا برای مخاطبان ادبیات در سراسر جهان است. کارهای او به زبان های مختلف ترجمه می شوند و در صدر پر فروش های بازار کتاب در اروپا و آمریکا و دیگر نقاط جهان قرار دارند.

28 آبان 1398

استقبال اصفهانی ها از کسب وکار اینترنتی

نفیسه زمانی نژاد- اصفهان- خبرنگار:توسعه کسب وکارهای اینترنتی و الکترونیکی به عنوان یکی از شریان های درآمدزای مالی در اصفهان از سوژه های داغ و پربحثی است که دارای ظرفیت قابل توجه و بالقوه ای برای نسل جوان و نوجوان جامعه امروزی است اما رونق این نوع از کسب...

25 آبان 1398

جنگ شرق فرات برای ترکیه آسان نیست، پیشنهاد ایران به طرفین درگیری

خبرنگاران، سرویس بین الملل- حلیمە ملایی: رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیە گفتە است هر لحظە امکان دارد ارتش کشورش بە فرمان او عملیات شرق فرات را آغاز کند.

24 آبان 1398

اعتراف به نقش پوتین در تقویت توان نظامی و مواضع روسیه در جهان

یک نشریه آمریکایی نوشته است روسیه تحت رهبری پوتین توانسته نه تنها توان نظامی خود را افزایش دهد، بلکه مواضع این کشور در جهان را تقویت کرده، باعث شکست تحریم های غربی و تمایل برای به توافق رسیدن با مسکو شود.

24 آبان 1398

ستارگان بزرگ جهان از چه چیزی می ترسند؟

پارسینه نوشت: برای همه جالب است بدانیم چهره های سرناش دنیا از چه چیزهایی می ترسند و از آن فوبیا دارند.

21 آبان 1398

دندان و 11 دلیل برای توجه بیشتر!

با بعضی مسائل سلامت که ممکن است با وضعیت سلامت دهان و دندان مرتبط باشند، بیشتر آشنا می شویم.

20 آبان 1398

پازل ناهمگون ورزش ایران!

دخالت در ورزش، ضعف شدید آماری برای برنامه ریزی منسجم، نپرداختن مناسب به فعالیت های ورزشی توسط بخش اعظم جمعیت کشور، نبود چشم انداز و برنامه ای مدون و جامع در بخش مدیریت ورزش کشور، کمبود منابع اقتصادی و بیمار بودن اقتصادِ ورزش را می توان به عنوان اصلی...

20 آبان 1398

علت برگشت خوردن هندوانه و گوجه فرنگی ایرانی از عمان، وزارت جهاد کشاورزی به موقع اطلاع رسانی نمی کند

رئیس اتحادیه صادرکنندگان محصولات کشاورزی گفت: علت برگشت خوردن هندوانه و گوجه فرنگی ایرانی از عمان باقی مانده سموم نیست بلکه نداشتن گواهی باقی مانده سموم است که وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه اطلاع رسانی نکرده است.

19 آبان 1398
تعداد: (420)