اخبار اقتصادی

شیوه محاسبه و دریافت هزینه آب از شرکت های خدماتی مستقر در شهرک های صنعتی اصلاح شود

چهل و هفتمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان فارس با موضوع به موضوع دریافت حق النظاره از چاه های آب شهرک های صنعتی برگزار گشت.

2 مرداد 1400

افزایش چشمگیر حملات سایبری علیه شرکت های آلمانی

آنالیز ها نشان می دهد که حملات سایبری به شرکت های آلمانی در دوران کرونا بخصوص به علت دورکاری افزایش چشمگیری پیدا نموده است.

2 مرداد 1400

بازگشت سفیر آمریکا به مسکو

جان سالیوان، سفیر آمریکا در روسیه روز پنجشنبه چند روز بعد از بازگشت سفیر روسیه به واشنگتن، به مسکو بازگشته است.

1 مرداد 1400

خبرنگاران قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها ابلاغ شد

رییس مجلس در نامه ای خطاب به هیات مدیره روزنامه رسمی کشور قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را ابلاغ کرد.

31 تیر 1400

رییس سازمان برنامه و بودجه: غرور ملی احیا شد

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: سعی داشتند با گرفتن میزبانی مانع پیشرفت ما شوند ولی درخشش تیم ملی باعث شد تا غرور ملی احیا شود. از همین الان عزیزی خادم و کادر فنی تیم ملی فکر شان را روی مسائل مالی نگذارند و بازیکنان روی موفقیت تمرکز کنند.

30 تیر 1400

اعلام مصوبات جلسه 632 هیات انتخاب و خرید کتاب

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسه 632 هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خرید 316 نام کتاب در 39 هزار نسخه به مبلغ کل 16 میلیارد و 504 میلیون و 750 هزار ریال تصویب شد.

29 تیر 1400

بایدن اولین سفیر زن در آلمان را معرفی کرد

رئیس جمهور آمریکا پس از خالی بودن بیش از یکساله مسئولیت سفیر این کشور در آلمان برای اولین بار یک زن را برای این سمت انتخاب کرد.

29 تیر 1400

قیمت برق را ببریم بالا!

احتمالا در این چند روز ناگهان برای ساعاتی خانه تان خاموش شده، اینترنتتان قطع شده، از بی کولری و گرما کلافه شده اید و به زمین و زمان فحش داده اید. قطعی برق باز آغاز شده و دست مردم را بند کرده است. پیش از این در سال های گذشته شاهد این اتفاق بوده ایم و هر بار...

28 تیر 1400

اسامی آزادکاران و فرنگی کاران حاضر در المپیک اعلام شد

تهران (پانا) - اتحادیه جهانی کشتی اسامی کشتی گیران شرکت کننده در المپیک توکیو را گفت.

27 تیر 1400

استقلال مراقب ضدحملات ذوب آهن باشد، با خاطیان دربی برخورد گردد

حسین فرزامی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به شرایط استقلال بعد از باخت در دربی گفت:: آبی پوشان در دربی شکست را پذیرا شدند. ملاقاتی که می توانست یک امتیاز برای استقلال داشته باشد اما اشتباه مدافعان و داوری باعث شد که آبی ها به یک امتیاز هم نرسند. استقلال...

18 تیر 1400

خزانه داری آمریکا از معافیت مبادلات کرونایی ایران از تحریم ها اطلاع داد

فارس نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا با صدور دستورالعملی اعلام نمود علی رغم تحریم ها علیه ایران انجام بعضی فعالیت ها جهت مقابله این کشور با بیماری کووید-19 مجاز است.

18 تیر 1400

استقبال ظریف از شروع مذاکرات امنیتی منطقه ای در ملاقات همتای عراقی

وزیر امور خارجه در ملاقات با همتای عراقی در آنتالیا ضمن استقبال از شروع مذاکرات امنیتی منطقه ای، بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری های مالی دو کشور تأکید کرد.

15 تیر 1400

چین در دوران سخت تحریم، ایران را تنها نگذاشت

سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن در توئیتی با بیان این که مکالمه تلفنی روسای جمهور ایران و چین به فرایند توسعه روابط دو کشور سرعت خواهد بخشید، مطرح کرد: چین در راستای مشارکت جامع راهبردی در دوران سخت تحریم، ایران را تنها نگذاشت.

14 تیر 1400

حجم اسکناس و سکه موجود در دست مردم

خبرنگاران : طبق آخرین اعلام بانک مرکزی، تا انتها اسفندماه سال گذشته، معادل 73 هزار و 500 میلیارد تومان از انواع اسکناس و سکه ها در اختیار مردم است.

12 تیر 1400

اهتزاز پرچم ایران در جشنواره های انیمیشن دنیا

معاون انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در برنامه شهر فرنگ تاکید نمود اهتزاز پرچم ایران در جشنواره های مختلف دستاوردی باارزش است که نباید آن را نادیده گرفت.

10 تیر 1400

پکن: آمریکا به جای مداخله در امور کشورها به نقض حقوق بشر در کشور خود بپردازد

عضو کمیسیون مرکزی سیاست خارجی حزب کمونیست چین در گفت وگوی تلفنی با وزیر خارجه آمریکا گفت که واشنگتن به جای مداخله در امور دیگر کشورها به بهانه حقوق بشر، به نقض حقوق بشر در سرزمین های خود بپردازد.

9 تیر 1400

نانواهای متخلف 2 تا 4 برابر جریمه می شوند

معاون سازمان تعزیرات حکومتی و مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: اکنون بیشترین تخلف در صنف نان، کم فروشی و گرانفروشی است و بسته به میزان تخلف، واحد صنفی 2 تا چهار برابر در مرحله اول جریمه می گردد.

8 تیر 1400

پیشنهاد استقلال به بازیکن محبوب پرسپولیس؟

بوژیدار رادوشویچ بازیکن پرسپولیس با بیان اینکه من هرگز به استقلال نمی روم چون می دانم طرفداران پرسپولیس چقدر من را دوست دارند گفت: مطمئن باشید به ایران برمی گردم اما الان نه!

8 تیر 1400

اعلام جزئیات مالیات اصناف و مالیات مقطوع برخی مشاغل

به گزارش خبرنگاران، سعید ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران در مورد مالیات سال 1399 مشاغل صنفی گفت: اصولاً معین مالیات با دو روش امکان پذیر است، که یک روش معین مالیات با ابراز و اظهار کردن میزان درآمد یا به عبارتی ماده 97 قانون مالیات ها و تسلیم اظهارنامه است...

6 تیر 1400

افزایش مشارکت مشترکان منجر به کاهش خاموشی ها خواهد شد

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، افزایش مشارکت مشترکان را یکی از عوامل اصلی کاهش خاموشی ها برنامه ریزی شده در استان نام برد.

2 تیر 1400
تعداد: (772)