مقالات گردشگری

پروازهای جاسوسی ناتو در مرزهای روسیه 30 درصد بیشتر شده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه در اظهاراتی در جمع خبرنگاران اعلام نمود در مقایسه با سال 2019 پروازهای جاسوسی ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه 30 درصد بیشتر شده است.

29 مهر 1399

معرفی فرودگاه بارسلونا در اسپانیا

تا چندی پیش فرودگاه ها را فقط مکانی برای نشستن و برخاستن هواپیما می دانستند اما امروزه فرودگاه ها به عنوان دروازه ورود به مقصد در زیباتر دیده شدن و امکانات مدرنی که به گردشگران ارائه می دهند با یکدیگر رقابتی تنگاتنگ دارند. تا جایی که بسیاری از آن ها در...

25 مهر 1399

لغو اردوی شاگردان مظلومی به علت شرایط نامعلوم مسابقات قهرمانی آسیا

مدیر تیم ملی فوتبال جوانان از لغو اردوی آماده سازی این تیم به دلیل شرایط نامشخص مسابقات قهرمانی آسیا اطلاع داد.

23 مهر 1399

بازگشت قطارهای گردشگری به ریل سفر

خبرنگاران: شرکت حمل ونقل ریلی رجا گفت که قطارهای گردشگری خود را به ریل سفر بازگردانده و این قطارها از 14 شهریورماه حرکت خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز می کنند.

22 مهر 1399

چاپ 3 بعدی موتور موشک های ناسا امکانپذیر می گردد

ناسا در پروژه جدید خود به دنبال چاپ سه بعدی قطعات موتورهای موشک ها با استفاده از پودر فلز و لیزرها است.

22 مهر 1399

خبرنگاران نگاه ملی به مرز ماهیرود باعث توسعه مبادلات تجاری می شود

بیرجند - خبرنگاران - استاندار خراسان جنوبی گفت: باید نگاه ملی به مرز ماهیرود داشته باشیم تا بتوانیم مبادلات تجاری را توسعه دهیم.

22 مهر 1399

نبیل: لویه جرگه فرمایشی بود، بخشی از 400 زندانی طالبان آزاد شده بودند

رئیس سابق امنیت ملی افغانستان گفت که تعدادی از 400 زندانی طالبان پیش از برگزاری لویه جرگه مشورتی صلح که دلیل برگزاری اش تصمیم گیری درباره آن ها بود از زندان آزاد شده بودند.

15 مهر 1399

شروع بازیابی صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان

ایرنا/ براساس سخنان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان، شروع بازیابی صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان انجام گرفت.

15 مهر 1399

خبرنگاران بررسی شرایط 2 روستا در سفر استاندار خراسان جنوبی به سربیشه

بیرجند - خبرنگاران - استاندار خراسان جنوبی در ادامه سفرهای شهرستانی برای بررسی میدانی مناطق مختلف استان از 2 روستا در شهرستان مرزی سربیشه بازدید کرد.

14 مهر 1399

خبرنگاران دسترسی آزاد به قله دماوند، بار اضافی بر دوش امدادگران هلال احمر مازندران

چند مدیریتی حاکم بر قله دماوند ، اجرایی نشدن طرح های محدودسازی تردد ، وجود راه های دسترسی متعدد و نبود هرگونه استاندارد حرفه ای برای صعود کوهنوردان به این قله در سال های اخیر سبب وقوع روز افزون اتفاقاتی شده که گذشته از تمامی پیامدهای زیست محیطی و فرهنگی...

8 مهر 1399

با بهترین جاذبه های شهر والنسیا آشنا شوید

والنسیا از نظر وسعت، سومین شهر بزرگ کشور اسپانیا است و به نسبت وسعت خود جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و مدرن فراوانی برای بازدید دارد.

6 مهر 1399

اصطلاحات رایج زبان انگلیسی که در سفر خارجی باید بدانید

وقتی در یک سفر خارجی هستید باید تا حدودی با زبان انگلیسی آشنا باشید، اما اگر این طور نیست باید از اصطلاحات رایج زبان انگلیسی مورد نیاز در سفر آگاه باشید که در این مقاله برای شما آنها را گردآوردی کرده‌ایم.

6 مهر 1399

با بهترین سواحل تایلند آشنا شوید

یکی از بهترین جاذبه‌های کشور تایلند سواجل آن همراه با پیاده‌روی بر روی شن‌های سفید، ورزش های مهیج آبی هیجان انگیز است. در این مقاله شما را با بهترین سواحل تایلند برای تجربه یک سفر عالی و پرهیجان پرداخته‌ایم.

6 مهر 1399

در مورد جشن آب تایلند بیشتر بدانید

جشن آب تایلند، سونگکران (songkran)، یکی از بهترین جاذبه‌های مفرح کشور تایلند است.مردم تایلند حتی برای هوای گرم نیز برنامه‌ای مانند جشن آب دارند. گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان برای شرکت در یکی از رنگارنگ‌ترین و شادترین جشن‌های تایلند، به شهر بانکوک...

6 مهر 1399

جاذبه های طبیعی تایلند

کشور تایلند علاوه بر سواحل زیبا و معروف، جاذبه‌های طبیعی فراوانی برای بازدید دارد. تایلند پر از جاذبه های تاریخی و طبیعی حیرت‌آور است. در این مقاله به معرفی برخی از جاذبه‌های طبیعی کشور تایلند پرداخته‌ایم.

6 مهر 1399

برنامه روسیه برای ساخت هواپیمای مسافربری فراصوت توسعه می یابد

وزارت صنعت و تجارت روسیه در حال انجام اقداماتی به منظور توسعه جت های فراصوت غیرنظامی است. در این زمینه برخی از شرکت ها مانند توپولوف، تحقیقاتی را برای ساخت هواپیمای فراصوت آغاز کرده اند.

4 مهر 1399

برپایی نمایشگاه نقاشی در قره کلیسای چالدران

مدیر پایگاه میراث جهانی کلیساهای ایران از برپایی نمایشگاه نقاشی بچه ها و نوجوانان به مناسبت دوازدهمین سالگرد ثبت جهانی قره کلیسا چالدران خبر داد.

4 مهر 1399

دستیار وزیر امور خارجه: سفر مقامات آمریکایی به منطقه در راستای ایران هراسی است

دستیار ارشد وزیر امور خارجه کشورمان در ملاقات با وزیر مشاور در امور خارجی قطر تأکید کرد که سفرهای اخیر مقامات آمریکایی به کشورهای منطقه، در راستای ایران هراسی و ایجاد بی ثباتی در منطقه است.

3 مهر 1399

قصر ماتانچری؛ از زیباترین قصرها در هند

یکی از زیباترین قصرهای هند را در شهر کوچی ایالت کرالا پیدا می کنید: قصر ماتانچری (Matancherry Palace)؛ قصری زیبا و تاریخی که در حقیقت قصری پرتغالی است اما اگر از مردم درباره آن سوال کنید آن را قصر هلندی می دانند. قصر ماتانچری که امروز به موزه تبدیل شده از جاذبه...

3 مهر 1399

رئیس مجلس کویت شرایط سلامت امیر این کشور را اطمینان بخش خواند

رئیس مجلس کویت گفت که خبرهای اطمینان بخشی درباره سلامت امیر این کشور که برای درمان در آمریکا به سر می برد، دریافت کرده است.

1 مهر 1399
تعداد: (520)