تور شبانه در تهران همزمان با آغاز نوروز و ماه رمضان ، مقاصد گردشگری کجاست؟

به گزارش مجله پریها، از سوم فروردین ماه، همزمان با شروع ماه رمضان در تعطیلات نوروز 1402، گردشگری شبانه در تهران اجرا می گردد.

تور شبانه در تهران همزمان با آغاز نوروز و ماه رمضان ، مقاصد گردشگری کجاست؟

به گزارش خبرنگاران، پرهام جانفشان ـ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران ـ که از این طرح در شانزدهمین نمایشگاه گردشگری رونمایی کرد، گفت: با توجه به تقارن ماه رمضان با تعطیلات نوروز، طرح گردشگری شبانه از سوم فروردین ماه در تهران اجرا می گردد.

به گفته او، در این طرح سلیقه های مختلف درنظر گرفته شده و مسیرهای چندگانه ای برای گشت های شبانه طراحی شده است که تور چهار برج، شامل برج پرچم، برج طغرل، برج آزادی و برج میلاد و بعلاوه گردشگری ادبی شامل بازدید از خانه موزه سیمین و جلال، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و کتابخانه و موزه نادر ابراهیمی، بافت تاریخی، هنرگردی، خیابان فرهنگی و تاریخی سی تیر و موزه گردی، از آن جمله است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: طرح گردشگری شبانه قرار است از سوی دفاتر خدمات مسافرتی تهران و با مشارکت شهرداری تهران، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد، برج میلاد و برج آزادی اجرا گردد که تخفیف هایی هم برای بازدیدهای گروهی در نظر گرفته خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 بهمن 1401 بروزرسانی: 22 بهمن 1401 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4782

به "تور شبانه در تهران همزمان با آغاز نوروز و ماه رمضان ، مقاصد گردشگری کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور شبانه در تهران همزمان با آغاز نوروز و ماه رمضان ، مقاصد گردشگری کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید