اخبار مجلس

با اعمال سیاست های تشویقی به سمت قراردادهای دو ساله اجاره مسکن حرکت گردد

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه از دو ساله شدن قرارداد اجاره مسکن استقبال می کنم، گفت: البته نمی توان این موضوع را به مالکان اجبار کرد ولی می توان سیاست های تشویقی را در نظر گرفت تا مالکان به سمت قراردادهای دو ساله اجاره حرکت نمایند.

19 فروردین 1398

بابایی صالح در موافقت وزیر پیشنهادی کار : شریعتمداری توانایی ایجاد رفاه و نشاط اجتماعی را دارد

یک نماینده مجلس با اشاره به ویژگی های وزیر کار بر توانایی شریعتمداری در ایجاد رفاه و نشاط اجتماعی تاکید نمود.

15 اسفند 1397

برخی افراد فقط دنبال حاشیه سازی برای مدیران هستند

به گزارش خبرنگاران، قاسم سلیمانی عصر یکشنبه در ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری استان ضمن اعلام این موضوع که مدیران به شایعات توجه نکنند، گفت: اخیرا در فضای مجازی خبری مبنی بر جابجایی مدیر یکی از دستگاه های اجرایی دست به دست می گردد که اعلام می کنم این...

29 بهمن 1397

صیانت از یکپارچگی اراضی عباس آباد برای شهر تهران یک ضرورت است

به گزارش خبرنگاران، شورای راهبردی و نظارت بر اجرای طرح ویژه اراضی عباس آباد به منظور نظارت بر چگونگی اجرای طرح ویژه اراضی عباس آباد که شامل طرح ها و پروژه های متعدد است و نیز رصد ساخت و ساز و بارگذاری ها مالکیت یکپارچه اراضی و مدیریت بخشهای مختلف در چارچوب...

13 بهمن 1397

قاضی پور: چرا کاری کردید که دانشگاه ها از سراسر کشور دانشجوی دکترا می گیرند؟

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: مگر قرار نبود با منطقه بندی دانشگاه ها خودِ مناطق تصمیم بگیرند اما چرا شما کاری کردید که این دانشگاه ها از سراسر کشور دانشجوی دکترا می گیرند؟

11 بهمن 1397

جلسه علنی شروع شد، سوال از وزیر ورزش در دستور کار مجلس

به گزارش خبرنگاران، جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور 201 نماینده شروع شد.

4 بهمن 1397

مسائل شهرک صنعتی فجر هشترود رفع گردد

به گزارش خبرنگاران، امین امینیان ظهر امروز سه شنبه در جلسه ای با نیرومند مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: امیدواریم شاهد برطرف مسائل ناحیه صنعتی فجر و شهرک صنعتی پروفسور هشترودی باشیم.

3 بهمن 1397

مصوبه انتخاب شهردار در هیئت تطبیق آنالیز می گردد

فضل الله رنجبر در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص جلسه امروز شورای شهر کرمانشاه و انتخاب شهردار بدون حضور چهار نفر از اعضا گفت: طبق قانون باید تمامی مصوبات شورای شهر همراه با صورتجلسات به هئیت تطبیق ارسال گردد.

29 دی 1397

تهیه نظام نامه نحوه مشارکت بخش خصوصی با شهرداری

به گزارش خبرنگاران، علی نیازی در نخستین اجلاس فرصت های سرمایه گذاری در شهر تهران گفت: سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران حدود 14 سال است که تاسیس شد. تنوع پروژه ها تا پیش از این محدود بود اما در دوره جدید به خواست شورای شهر ضرورتی ایجاد شد که حوزه مشارکت...

22 دی 1397

پارلمان اصلاحات می تواند اصلاح طلبان را متحد و منسجم کند

سخنگوی حزب اسلامی کار گفت: ضروری است که به موضوع پارلمان اصلاحات به طور جدی پرداخته گردد تا مجموعه ای از نخبگان و فعالان عرصه سیاسی در راس این پارلمان قرار بگیرند و بتوانند بن بست هایی که در عرصه اصلاح طلبی ایجاد گردیده است را از بین ببرند.

15 دی 1397

حمایت از صنایع دستی باعث جذب گردشگر خارجی می گردد

رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از صنایع دستی ایرانی می تواند علاوه بر ارزآوری برای کشور، باعث جذب گردشگر خارجی گردد.

25 آذر 1397

مصوبات هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال

به گزارش خبرنگاران، نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال به ریاست علی کفاشیان و با حضور کلیه اعضا برگزار گردید و موارد زیر به تصویب رسید:

22 آذر 1397

تکذیب حضور مجدد تیم ملی در تاشکند

تیم ملی ایران در تورنمنت چهارجانبه ماه آینده ازبکستان شرکت نخواهد کرد.

19 آذر 1397

مدیر و شهردار پروازی را قبول نمی کنیم

به گزارش خبرنگاران، علیرضا رشیدیان ظهر سه شنبه در جلسه شورای سازمان همیاری شهردای های خراسان رضوی اظهارکرد: مدیریت شهری موضوع مهمی بوده که باید به درستی انجام گردد و در این میان شهرداران باید در شهرهای محل خدمت سکونت داشته و مدیر پروازی و شهردار پروازی...

10 آذر 1397

توصیه مجلس به تاج: اسعتفاء بده

به گزارش خبرنگاران، نمایندگان مجلس اعتقاد دارند که تاج باید از سمت خود استعفاء بدهد. یکی دیگر از اعضای هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت که رئیس فدراسیون فوتبال باید از سمت خود کناره گیری کند.

28 آبان 1397

کشف اسلحه و مین در یکی از مراکز اداری جلال آباد

به گزارش خبرنگاران، مقامات محلی ولایت ننگرهار واقع در شرق افغانستان اعلام کردند که در یک عملیات نظامی در شهر جلال آباد موفق به کشف و ضبط تعدادی اسلحه و مین در یکی از مراکز اداری این شهر گردیده اند.

18 آبان 1397

دورخیز زاکربرگ برای فرار از حاشیه های انتخاباتی ، فیسبوک سطح حمایت از انتخابات 2020 را کاهش می دهد

فیسبوک بیان کرد که حمایت خود از انتخابات 2020 و کمپین های انتخاباتی را به حداقل خواهد رساند. این اقدام زاکربرگ را می توان سیاست کناره گیری از خطر و اتهام دانست. سیاستی که به نظر چندان غیر منطقی نمی رسد.

19 مهر 1397

حمایت صندوق نوآوری از شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات

به گزارش خبرنگاران، با هدف هم افزایی و خدمت رسانی بهینه به شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با منظور استفاده از ظرفیت های طرفین برای ارائه خدمات به شرکت های استارت آپ نشست مشترکی میان صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان نظام صنفی رایانه...

17 مهر 1397

مجلس با لایحه CFT موافقت کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) موافقت کردند.

15 مهر 1397

امضاء تفاهم نامه همکاری دانشگاه شریف و منطقه آزاد چابهار

تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی شریف و سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف هم افزایی در مسیر تحقق توسعه اقتصادی و صنعتی منطقه آزاد چابهار و توانمندسازی ارکان مختلف سازمان منطقه آزاد چابهار به امضاء رسید.

10 مهر 1397
تعداد: (29)