اخبار مجلس

آیفون ارزان تر اپل رونمایی شد

749به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف اپل در ادامه مراسم رونمایی از یک آیفون دیگر نیز رونمایی کرد. این تلفن هوشمند که آیفون XR نام دارد، ارزان قیمت تر است.

22 شهریور 1397

سلطانی فر: ادعای طلب از استقلال و پرسپولیس باید ثابت گردد

به گزارش خبرنگاران / موضوع تمدید قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران به جلسه هیات دولت هم کشیده شد که مسعود سلطانی فر در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران به این سوال اینگونه پاسخ داد: مشکل کی روش با فدراسیون فوتبال در حال حل شدن است. سلطانی فر...

14 شهریور 1397

پسکوف در پاسخ به ادعای مایکروسافت: بی خبریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایزوستیا، دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز سه شنبه و در واکنش به ادعای شرکت مایکروسافت در خصوص خنثی کردن نقشه هکرهای روس در آمریکا توضیح داد: واکنش مسکو به این گزارش ها مانند همیشه است.

12 شهریور 1397

فیلم های کمدی فردا تا ساعت 17 اکران نمی شوند

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگاران درباره تعطیلی سینماها به مناسبت شهادت امام محمد تقی (ع) اعلام کرد: طبق جدولی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرده است فردا یکشنبه 21 مرداد فیلم های کمدی تا ساعت 17 اکران نمی شوند.

21 مرداد 1397

برجام تا زمانی پابرجاست که طرف های دیگر نیز به تعهدات خود پایبند باشند

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان در مورد برجام گفت: ایران به برجام پایبند است و این تعهد تا زمانی که طرفهای این پیمان به مفاد آن پایبند باشند ادامه خواهد داشت.

28 اسفند 1396

زیرساخت ها برای استفاده از پیام رسان های داخلی به سرعت در حال آماده شدن است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما به زودی شاهد آن خواهیم بود که پیامرسانهای بومی آماده بهره برداری شوند و ما علاقه به استفاده از ظرفیت های بومی داریم.

28 اسفند 1396

اقشار کم درآمد جامعه نگران دریافت یارانه نباشند

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت دولت میخواهد به همه انهایی که استحقاق یارانه را دارند یارانه بدهد این سیساست در راستای کاهش فقر در جامعه پیش خواهد رفت، در ادامه برنامه های دولت برای رسیدن به هدف را خواهیم خواند.

17 بهمن 1396