دونالد ترامپ

نظر نماینده روسیه درباره بی ارتباط بودن عادی سازی برجام با برنامه موشکی ایران

خبرنگاران : نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین توضیح داد که عادی سازی برجام را نباید به مسائلی چون برنامه موشکی ایران گره زد.

1 دی 1399

ترامپ تسلیم می گردد

خبرنگاران : بعضی از دستیاران و مشاوران رییس جمهور آمریکا از احتمال پذیرفته شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری توسط او خبر دادند.

21 آذر 1399

ساخت واکسن کرونا و واکنش ها به آن

شرکت های داروسازی فایزر و بایانتک اعلام کردند که کارایی واکسن تولیدی آن ها برای بیماری کووید 19 در تحقیقات اولیه 90 درصد بوده است.

18 آذر 1399

خبرنگاران وال استریت ژورنال: تیم بایدن برای انتقال ریاست جمهوری از ترامپ آماده می شود

تهران- خبرنگاران- روزنامه وال استریت ژورنال بامداد پنجشنبه نوشت: با وجود آنکه هنوز نتیجه انتخابات 2020 در هاله ای از ابهام قرار گرفته است، اما تیم بایدن در حال برنامه ریزی برای انتقال ریاست جمهوری از ترامپ است.

17 آذر 1399

آخرین مناظره بایدن و ترامپ درباره چه موضوعاتی است؟

فارس نوشت: کمیسیون مناظره های انتخاباتی آمریکا محور مناظره پایانی دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا که اول آبان ماه برگزار می شود را گفت.

7 آذر 1399

مناظره اول بدترین مناظره در تاریخ ریاست جمهوری آمریکا بود

خبرنگاران، گروه بین الملل - امیرمحمد اسماعیلی: نخستین مناظره رو در روی نامزدهای اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که صبح روز 9 مهرماه به وقت تهران انجام شد اما نتیجه این دوئل فقط موجب شرمساری سیستم حاکم بر ایالت متحده بود و نه چیز دیگر.

28 آبان 1399

واکنش پلوسی به ابراز تردید ترامپ نسبت به نتایج انتخابات

فارس نوشت: نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه از اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مناظره انتخاباتی سه شنبه شب درباره سلامت انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر انتقاد کرد.

14 آبان 1399

فیلم ، آمریکا گرفتار طوفان، کرونا و اعتراضات، ترامپ سرگرم بازی گلف

در حالی که آمریکا گرفتار شیوع فزاینده ویروس کرونا، نزدیک شدن طوفان آیسایاس به فلوریدا و تظاهرات علیه نژادپرستی در پورتلند و دیگر شهرها است، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر به زمین گلف خود به ایالت ویرجینیا رفت تا تعطیلات آخر هفته را...

2 مهر 1399

رئیس مجلس کویت شرایط سلامت امیر این کشور را اطمینان بخش خواند

رئیس مجلس کویت گفت که خبرهای اطمینان بخشی درباره سلامت امیر این کشور که برای درمان در آمریکا به سر می برد، دریافت کرده است.

1 مهر 1399

توئیتر دسترسی پسر ترامپ را محدود کرد

یکی از سخنگوهای توئیتر گفت، این رسانه اجتماعی پس از آن دسترسی پسر رئیس جمهوری آمریکا را محدود کرد که وی ویدئویی را از یک پزشک منتشر کرد که نشان می داد این پزشک ادعاهایی نادرست درباره درمان های کروناویروس مطرح می کند و می گوید نیازی نیست مردم برای جلوگیری...

29 شهریور 1399

نمایندگی ایران در سازمان ملل: خرابکاری در ایران می تواند درگیری تمام عیار را شعله ور سازد

سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در پاسخ به مقاله ای در خبرگزاری بلومبرگ، گفت: خرابکاری در ایران می تواند یک درگیری تمام عیار را شعله ور سازد.

21 شهریور 1399

ادعای اف بی آی؛ اجرای عملیات شکار روباه توسط چین در آمریکا

مدیر اف بی آی بیان نمود، عوامل چین صد ها تبعه چینی ساکن آمریکا را در کوشش برای وادار ساختن آن ها به بازگشت دنبال می نمایند و این بخشی از یک کمپین جهانی موسوم به عملیات شکار روباه است.

16 شهریور 1399

آمار جالب تلویزیون دیدن ترامپ به جای حضور در دفتر ریاست جمهوری

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا تاکید کرد، رئیس جمهور این کشور بیشتر از آنکه به مشاورانش توجه داشته باشد، به تلویزیون توجه می کند.

15 شهریور 1399

اقدام متقابل چین در اعمال محدودیت صدور ویزا برای مقامات آمریکایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از پیپل دیلی، چین امروز دوشنبه اعلام نمود که در واکنش به تحریم های جدید واشنگتن، در صدور ویزا برای آن دسته از مقامات امریکایی که با اعتراضات هنگ کنگ در ارتباط هستند محدودیت هایی را اعمال می نماید.

3 شهریور 1399

خبرنگاران تیراندازی در سیاتل آمریکا یک کشته داشت

تهران- خبرنگاران- تیراندازی در نزدیکی محل تجمع معترضان به نژادپرستی در شهر سیاتل آمریکا یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت.

30 مرداد 1399

مبتلایان به کرونا در آمریکا به مرز 2 میلیون نفر رسید

به گزارش خبرنگاران، وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در دنیا را اعلام می نماید، درباره آمریکا نوشت که شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید 19) در آمریکا با افزایش قابل توجهی در شبانه روز گذشته از مرز 112 هزار نفر فراتر رفته است.

16 مرداد 1399

خروج 10 هزار نیروی آمریکایی از آلمان، چرخش در اروپا شرقی با رویکرد روسیه هراسی

وزیر دفاع آمریکا از اجرای گزینه های مدنظر خود در موضوع تخلیه بخشی از نیروهای تروریستی آمریکایی از خاک آلمان و انتقال آن ها به یکی از کشورهای اروپای شرقی اطلاع داد.

16 مرداد 1399

ژنرال آمریکایی: تصمیم ترامپ برای بازگرداندن نیروها از آلمان تنها به آمریکا ضربه می زند

یک ژنرال آمریکایی تصمیم ترامپ برای بازگرداندن نیروهای خود از خاک آلمان را خطایی عظیم و تصمیمی سیاسی دانست که تنها به خود آمریکا آسیب می رساند.

14 مرداد 1399

اعزام نفتکش ایرانی به مقصد ونزوئلا در آیینه رسانه های اروپایی

رسیدن چهارمین نفتکش ایرانی به ونزوئلا با واکنش گسترده رسانه های سراسر دنیا و به ویژه اروپا همراه بوده است.

10 مرداد 1399

ترامپ: عدم پایبندی روسیه، علت خروج آمریکا از توافق آسمان های باز است

دونالد ترامپ مدعی شد عدم پایبندی روسیه به معاهده آسمان های باز، علت خروج آمریکا از این پیمان است.

9 مرداد 1399
تعداد: (110)