دونالد ترامپ

رجزخوانی در گود سیاسی آمریکا، یک حزب گروگان گرفته شد

خبرنگاران، گروه بین الملل - مریم خرمائی: او می گوید دوباره به میدان می آیم آن هم با دیدگاهی روشن برای آینده آمریکا. این را مردی می گوید که یکی از معدود رؤسای جمهور تک دوره ای آمریکا و تنها رئیس جمهوری است که دو بار استیضاح شده است. با این حال، به بازگشت خود...

11 اردیبهشت 1400

اتحادیه اروپا: فردا درباره بازگشت احتمالی آمریکا به برجام مذاکره می کنیم

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه اروپا شامگاه پنجشنبه در بیانیه ای اطلاع داد که نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام روز آدینه برگزار خواهد شد.

8 اردیبهشت 1400

بلومبرگ: اتحاد تهران و پکن، چالشی برای دولت بایدن است خبرنگاران

یک وبگاه آمریکایی، امضای سند راهبردی بین ایران و چین را چالشی برای دولت جدید آمریکا دانسته و نوشت تعامل نزدیک تر تهران با پکن می تواند به تقویت اقتصاد این کشور در برابر تحریم های آمریکا یاری کند.

1 اردیبهشت 1400

10 چالش بایدن برای اصلاح اقتصاد ایالات متحده

روزنامه نیویورک تایمز در مطلبی مرکب از اظهارنظر کارشناسان و خبرنگاران حرفه ای چالش های اصلی جو بایدن برای اصلاح مسائل مالی ایالات متحده آمریکا پرداخته است.

30 فروردین 1400

خبرنگاران آمریکا: تعرفه های اعمال شده علیه چین لغو نخواهد شد

تهران- خبرنگاران- کاترین تای نماینده تجاری ایالات متحده صبح دوشنبه گفت، آمریکا برنامه ای برای لغو تعرفه های اعمال شده چین در آینده نزدیک را ندارد.

26 فروردین 1400

پسران مغرور ترامپ در لیست تروریستی دولت کانادا

همه اعضای این گروه را مردان سفید پوست تشکیل می دهند. این گروه شاخه های مختلفی در ایالت های مختلف آمریکا دارد.

14 فروردین 1400

اکثریت اندک آمریکایی ها خواستار محکومیت ترامپ توسط سنا

طبق نظرسنجی رویترز/ایپسوس که اختلاف حزبی فاحشی را نشان داده، اکثریت اندکی از آمریکایی ها می گویند دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا باید به دلیل تحریک شورش، توسط سنا محکوم شده و از داشتن مناصب دولتی محروم گردد.

9 اسفند 1399

درس های ماجرای عجیب انتخابات آمریکا

هرکه ناموخت از گردش روزگار /می نیاموزد از هیچ آموزگار

26 بهمن 1399

ترامپ به دنبال صدور فرمان عفو خود است

خبرنگاران : روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز خبر داد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به دستیاران خود گفته که قصد دارد در روزهای واپسین ریاست جمهوری خود، فرمان عفو خود را صادر کند.

25 بهمن 1399

خبر امیدوارکننده بانک جهانی درباره ایران

خبرنگاران : در گزارش بانک جهانی، رشد مالی ایران نسبت به برآورد قبلی بهبود یافته است.

23 بهمن 1399

نظر نماینده روسیه درباره بی ارتباط بودن عادی سازی برجام با برنامه موشکی ایران

خبرنگاران : نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین توضیح داد که عادی سازی برجام را نباید به مسائلی چون برنامه موشکی ایران گره زد.

1 دی 1399

ترامپ تسلیم می گردد

خبرنگاران : بعضی از دستیاران و مشاوران رییس جمهور آمریکا از احتمال پذیرفته شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری توسط او خبر دادند.

21 آذر 1399

ساخت واکسن کرونا و واکنش ها به آن

شرکت های داروسازی فایزر و بایانتک اعلام کردند که کارایی واکسن تولیدی آن ها برای بیماری کووید 19 در تحقیقات اولیه 90 درصد بوده است.

18 آذر 1399

خبرنگاران وال استریت ژورنال: تیم بایدن برای انتقال ریاست جمهوری از ترامپ آماده می شود

تهران- خبرنگاران- روزنامه وال استریت ژورنال بامداد پنجشنبه نوشت: با وجود آنکه هنوز نتیجه انتخابات 2020 در هاله ای از ابهام قرار گرفته است، اما تیم بایدن در حال برنامه ریزی برای انتقال ریاست جمهوری از ترامپ است.

17 آذر 1399

آخرین مناظره بایدن و ترامپ درباره چه موضوعاتی است؟

فارس نوشت: کمیسیون مناظره های انتخاباتی آمریکا محور مناظره پایانی دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا که اول آبان ماه برگزار می شود را گفت.

7 آذر 1399

مناظره اول بدترین مناظره در تاریخ ریاست جمهوری آمریکا بود

خبرنگاران، گروه بین الملل - امیرمحمد اسماعیلی: نخستین مناظره رو در روی نامزدهای اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که صبح روز 9 مهرماه به وقت تهران انجام شد اما نتیجه این دوئل فقط موجب شرمساری سیستم حاکم بر ایالت متحده بود و نه چیز دیگر.

28 آبان 1399

واکنش پلوسی به ابراز تردید ترامپ نسبت به نتایج انتخابات

فارس نوشت: نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه از اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مناظره انتخاباتی سه شنبه شب درباره سلامت انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر انتقاد کرد.

14 آبان 1399

فیلم ، آمریکا گرفتار طوفان، کرونا و اعتراضات، ترامپ سرگرم بازی گلف

در حالی که آمریکا گرفتار شیوع فزاینده ویروس کرونا، نزدیک شدن طوفان آیسایاس به فلوریدا و تظاهرات علیه نژادپرستی در پورتلند و دیگر شهرها است، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر به زمین گلف خود به ایالت ویرجینیا رفت تا تعطیلات آخر هفته را...

2 مهر 1399

رئیس مجلس کویت شرایط سلامت امیر این کشور را اطمینان بخش خواند

رئیس مجلس کویت گفت که خبرهای اطمینان بخشی درباره سلامت امیر این کشور که برای درمان در آمریکا به سر می برد، دریافت کرده است.

1 مهر 1399

توئیتر دسترسی پسر ترامپ را محدود کرد

یکی از سخنگوهای توئیتر گفت، این رسانه اجتماعی پس از آن دسترسی پسر رئیس جمهوری آمریکا را محدود کرد که وی ویدئویی را از یک پزشک منتشر کرد که نشان می داد این پزشک ادعاهایی نادرست درباره درمان های کروناویروس مطرح می کند و می گوید نیازی نیست مردم برای جلوگیری...

29 شهریور 1399
تعداد: (120)