پارلمان اصلاحات می تواند اصلاح طلبان را متحد و منسجم کند

به گزارش مجله پریها، سخنگوی حزب اسلامی کار گفت: ضروری است که به موضوع پارلمان اصلاحات به طور جدی پرداخته گردد تا مجموعه ای از نخبگان و فعالان عرصه سیاسی در راس این پارلمان قرار بگیرند و بتوانند بن بست هایی که در عرصه اصلاح طلبی ایجاد گردیده است را از بین ببرند.

پارلمان اصلاحات می تواند اصلاح طلبان را متحد و منسجم کند

محمد نیشابوری در گفت وگو با خبرنگاران، در ارتباط با آخرین تصمیمات حزب اسلامی کار در ارتباط با همکاری با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان اظهار کرد: به طور تعیین پارلمان اصلاحات را در دستور کار خود قرار داده ایم و در حال بحث و آنالیز ابعاد و زوایای آن هستیم. شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نیز بر این موضوع توجه ویژه ای دارد. بنابراین ما هم در کنار سایر احزاب حاضر در این شورا در مورد این موضوع یاری می کنیم.

وی ادامه داد: درخصوص شورای عالی فعلا بحث خاصی را نداریم و معتقد هستیم که فعلا پارلمان اصلاحات است که می تواند اصلاح طلبان را متحد و منسجم کند. ضروری است که به موضوع پارلمان اصلاحات به طور جدی پرداخته گردد تا مجموعه ای از نخبگان و فعالان عرصه سیاسی در راس این پارلمان قرار بگیرند و بتوانند بن بست هایی که در عرصه اصلاح طلبی ایجاد گردیده است را از بین ببرند.

نیشابوری گفت: تا آنجایی که من می دانم تمرکز بیشتر احزاب اصلاح طلب بر موضوع پارلمان اصلاحات است. فعلا وارد این موضوع که آیا باید شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان وجود داشته باشد یا خیر، نمی شویم. به همین دلیل احساس مان بر این است که پارلمان اصلاحات می تواند شرایط فعلی را بهبود بخشد. با ایجاد پارلمان اصلاحات نقدهایی هم که به شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان وارد می شد از بین می رود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ابراز عقیده کرد: تفکر جمعی و مدیریت جمعی در حوزه سیاست، بویژه دوران انتخابات از جمله موضوعاتی است که در پارلمان اصلاحات دیده گردیده است.

وی در خاتمه گفت: فراموش نکنیم که قرار نبود از ابتدا شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به عنوان یک شورای دائمی فعالیت کند. از همان زمان موضوع پارلمان اصلاحات مطرح شد. اگر به مصاحبه های آن موقع فعالان سیاسی اصلاح طلب مراجعه کنید، متوجه می شوید که از همان موقع موضوع پارلمان اصلاحات مطرح گردیده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1229

به "پارلمان اصلاحات می تواند اصلاح طلبان را متحد و منسجم کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارلمان اصلاحات می تواند اصلاح طلبان را متحد و منسجم کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید