پیشنهاد استقلال به بازیکن محبوب پرسپولیس؟

به گزارش مجله پریها، بوژیدار رادوشویچ بازیکن پرسپولیس با بیان اینکه من هرگز به استقلال نمی روم چون می دانم طرفداران پرسپولیس چقدر من را دوست دارند گفت: مطمئن باشید به ایران برمی گردم اما الان نه!

پیشنهاد استقلال به بازیکن محبوب پرسپولیس؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تصاویری ویدئویی از بوژیدار رادوشویچ منتشر شد که نشان می داد در کشور خودش کرواسی مشغول تمرین کردن است. دیدن این تصاویر ویدئویی این ذهنیت را به وجود آورد که شاید دروازه بان کروات پرسپولیس پشیمان شده و قصد بازگشت به ایران و تیمش را داشته باشد اما...

تصاویر ویدئویی تمرینات تو را دیدیم. خیلی ها فکر کردند شاید می خواهی برگردی؟

الان این را می دانم که 100 درصد در کرواسی می مانم و قصد بازگشت ندارم.

کجا تمرین می کنی؟ زاگرب؟

نه، شهر من اسپلیت است. در 400 کیلومتری زاگرب هستیم و دومین شهر عظیم کرواسی است که عظیم ترین ساحل را در کشور ما داریم.

خیلی هم با انگیزه تمرین می کردی؟

من همواره با انگیزه تمرین می کنم.

چرا کار به جایی رسید که به کشورت رفتی. می دانم یکی دو باری مصاحبه کردی و حرف هایی هم زدی ولی مگر این سال اولی است که پولت را دیر می دهند یا با بدقولی روبرو می شوی؟ به هرحال شرایط کشورمان ایران را می دانی که از لحاظ ارزی و دلاری با مشکلاتی روبرو هستیم و...

من هم سال اولی نیست به ایران آمده ام. شرایط و شرایط کشور شما را می دانم و درسال های گذشته هم پول من را به موقع نداده اند اما...

اما چی؟

بی احترامی دیدم! به من گفتند اگر می خواهی برو من هم رفتم.

چه کسی به تو گفت برو؟

ابراهیم شکوری در حضور آقای سمیعی به من گفت برو. وقتی به شما هم بگویند برو می روی دیگر! نمی روی؟

شاید آن لحظه عصبانی بوده یا حرفی زده شده که او را عصبانی نموده باشد. تا جایی که ابراهیم شکوری را می شناسم آدم عصبی یا غیرمنطقی نیست. او خودش بازیکن پرسپولیس بوده است؟

من نمی دانم ولی هرچیزی که گفتم عین حقیقت بوده است. من مگر پول زور خواستم. به ایران آمده ام که برای خانواده، زن و بچه ام پول دربیاورم. چرا باید این حرف ها را بشنوم. آیا من رفتار غیرحرفه ای داشتم؟

اتفاقا تا جایی که دراین سال ها تو را شناخته و می شناسیم به شدت هم حرفه ای بوده ای. هروقت فیکس شدی با همه وجود بازی کردی و زمانی هم که نیمکت نشین شدی باز سعی کردی همبازیانت را تشویق کنی و...

من یک حرفه ای هستم. می دانم سرمربی تصمیمی می گیرد که به صلاح تیمش است. چند سال ذخیره علیرضا بیرانوند بودم و بعد هم حامد لک. با این مسئله به عنوان یک گلر حرفه ای کنار آمده و به نظر سرمربی احترام گذاشته ام اما باز هم تکرار می کنم به من بی احترامی شد.

ببخشید اما یک صحبتی این روزها مطرح شده که تو ظاهرا از یکی از تیم های رقیب پرسپولیس پیشنهاد داری و حالا زودتر خودت اقدام کردی تا فصل آینده پس از برطرف قانون منع جذب بازیکن خارجی به آن تیم بروی؟

کدام تیم؟!

مثلا استقلال؟!

پیشنهاد استقلال؟ نه، من یک پرسپولیسی هستم!

یک حرفه ای هم هستی. نیستی؟

در فوتبال حرفه ای هم یکسری چیزها هست. نه، من هرگز به استقلال نمی روم چون می دانم هواداران پرسپولیس چقدر من را دوست دارند.

ولی شایعه ای هم منتشر شد مبنی بر اینکه وکیل تو و هروویه میلیچ هموطنت یکی است و همین فرد به تو گفته است به کرواسی بروی؟

این هم یک جوک خنده دارد است که وکیل من و میلیچ یکی است. مدیربرنامه های من اسمش سامان است که هیچ ارتباطی هم با میلیچ ندارد. من نمی دانم چرا این شایعات مطرح می گردد که اصلا صحت ندارد.

شاید به خاطر همین خبربود که بحث احتمال استقلالی شدن تو هم مطرح شد؟

نمی دانم. من احترام زیادی برای هواداران پرسپولیس قائل هستم و همواره خودم را یک پرسپولیسی می دانم.

همین هواداران شاید توقع داشته باشند رادوشویچ برگردد و باز هم به قهرمانی پرسپولیس یاری کند؟

هواداران پرسپولیس بهتر از همه همه چیز را می دانند. آنها می دانند من چقدر اذیت شدم و تا الان هم پیغام هایی به من داده و گفته اند از همه چیز و بد صحبت کردن باشگاه با خبرهستند. من به خاطر همین هواداران همواره بدقولی ها و پول ندادن ها را تحمل کردم ولی نمی توانستم بی احترامی را قبول کنم.

کی به ایران برمی گردی؟

مطمئن باشید به ایران برمی گردم اما الان نه!

اگر حامد لک محروم یا مصدوم گردد تکلیف چیست؟

انشالله اتفاقی نمی افتد و حامد در همه بازی ها به میدان می رود.

اگر این طور نشد تکلیف چیست؟

از همان کسانی بپرسید که به من گفتند می توانی بروی!

بسیار خوب، در سرانجام حرف دیگری نداری؟

من از زحمات یحیی گل محمدی، حمید مطهری و داوود فنایی تشکر می کنم. مربیانم در پرسپولیس خیلی برای من زحمت کشیدند اما حتما درکم می نمایند که چه شرایطی را تحمل کردم. همین طور هواداران پرسپولیس که هنوز هم از من حمایت نموده اند و دوستشان دارم.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4217

به "پیشنهاد استقلال به بازیکن محبوب پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد استقلال به بازیکن محبوب پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید