فراخوان آوردگاه جذب سرمایه در الکامپ اعلام شد

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی، آوردگاه سرمایه یکی از اجزای اصلی الکام استارز محسوب می گردد و یاری می نماید سرمایه گذاران با استارت آپ ها و کسب کارهای نو آشنا شوند و بتوانند روی آن ها سرمایه گذاری نمایند.

فراخوان آوردگاه جذب سرمایه در الکامپ اعلام شد

به همین منظور الکام استارز در نظر دارد با دریافت اطلاعات کسب کارها و ارائه آنها به سرمایه گذاران یاری کند تا جذب سرمایه و سرمایه گذار با سهولت بیشتری برای استارت آپ ها انجام گیرد. این برنامه نیز همچون سایر برنامه های جانبی الکام استارز، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

بخش آوردگاه سرمایه این دوره نیز به روال سال های پیش با همکاری مجموعه های سرمایه گذاری معتبر کشور، سازوکار تسهیل جذب سرمایه تیم های ثبت نام نماینده را در زمان نمایشگاه و پس از آن فراهم خواهد نمود.

ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز به عنوان حامی معنوی و تسهیل گر فرایندهای جذب سرمایه به ویژه برای پیگیری های لازم پس از زمان نمایشگاه در آوردگاه سرمایه حضور خواهد داشت.

استارت آپ های علاقه مند به حضور در آوردگاه سرمایه و سرمایه گذاران برای حضور در این آوردگاه باید به سایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال مراجعه نمایند.

نمایشگاه الکامپ 27 تا 30 بهمن ماه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1400 بروزرسانی: 6 اسفند 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4536

به "فراخوان آوردگاه جذب سرمایه در الکامپ اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان آوردگاه جذب سرمایه در الکامپ اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید