تسریع ثبت انبارهای استان تهران درسامانه جامع، خالی شدن فضای انبارهابا امحاءکالای غیرقابل استفاده

به گزارش مجله پریها، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران بر تسریع در ثبت انبارها در سامانه جامع از طریق فرمانداری ها و سازمان صمت تاکید نمود.

تسریع ثبت انبارهای استان تهران درسامانه جامع، خالی شدن فضای انبارهابا امحاءکالای غیرقابل استفاده

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا گودرزی در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، با اشاره به عملکرد ضعیف دستگاه های متولی در ثبت انبارها در سامانه جامع گفت: فرمانداران و سامانه صمت موظفند در کوتاه ترین زمان نسبت به ثبت انبارها در سامانه جامع اقدام نمایند و مقرر شد در کنار این امر سازمان صمت ظرف یک هفته طرح پایلوت انبارهای یک شهرستان در مدت زمان محدود را آماده نموده و جهت تصویب به حوزه مربوطه ارسال گردد.

وی اضافه کرد: مقرر شد جهت پیگیری درخواست اعزام ارزیاب و کارشناس جهت مطابقت و ارزش گذاری گمرک در محل کشف کالا توسط دستگاه های ضابط پیش از طی مراحل قانونی، میان دستگاه های متولی امر، اقدامات لازم انجام گردد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران اعلام کرد: در انبارها، اموال تملیکی و اقلام غیرقابل استفاده و تاریخ گذشته فضای زیادی را اشغال نموده اند که با امحا این اقلام غیرقابل استفاده حدود 40 درصد از فضای انبارها خالی می گردد و لذا استانداری تهران ضمن اعلام آمادگی، مقرر شد پس از آنالیز پرونده های مذکور، مجوز امحاء این اقلام را صادر کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3962

به "تسریع ثبت انبارهای استان تهران درسامانه جامع، خالی شدن فضای انبارهابا امحاءکالای غیرقابل استفاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع ثبت انبارهای استان تهران درسامانه جامع، خالی شدن فضای انبارهابا امحاءکالای غیرقابل استفاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید