14 اردیبهشت، آخرین مهلت ارسال مدارک برای امریه در شرکتهای دانش بنیان

مهلت ارسال مدارک استفاده از تسهیلات امریه در شرکت های دانش بنیان اعلام شد.

14 اردیبهشت، آخرین مهلت ارسال مدارک برای امریه در شرکتهای دانش بنیان

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، متقاضیان تسهیلات نظام وظیفه تخصصی اعزامی اول تیر ماه سال 1398، در صورت تمایل به استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان (22 ماه خدمت در شرکت دانش بنیان) صرفاً تا خاتمه روز 14 اردیبهشت ماه فرصت دارند تا برگ اعزام خود را به وسیله سامانه سرباز فناور (social.tinet.ir) و یا سامانه پاسخگویی crm.daneshbonyan.ir (منوی ایجاد پرسش جدید- تسهیلات سربازی) ارسال نمایند.

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی به صورت اعزام وظیفه های مأمور به شرکتهای دانش بنیان از شهریور ماه سال گذشته شروع شده و تاکنون بنیانگذاران و افراد کلیدی شرکتهای دانش بنیان که مشمول اعزام به خدمت نظام وظیفه می باشند در صورت احراز شرایط فرد و شرکت می توانند بعد از گذراندن دوران آموزشی، ما بقی خدمت خود را در شرکت خود سپری نمایند.

افراد متقاضی این تسهیلات ضروری است حداقل سه ماه گذشته در شرکت دانش بنیان دارای سوابق بیمه باشند و با توجه به امتیازبندی شیوه نامه بهره مندی دانش آموختگان برترِ فنّاور از تسهیلات خدمت نظام وظیفۀ تخصصی حداقل 60 امتیاز کسب نمایند.

همچنین برای استفاده از این تسهیلات ضروری است، در سامانه سینا (sina.bmn.ir) تقاضای خود را ارسال نموده و بعد از احراز شرایط، حداقل 45 روز پیش از تاریخ اعزام، برگ سبز خود را برای مرکز شرکتها و مؤسسات دانش بنیان به وسیله سامانه های مذکور ارسال نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 23 تیر 1398 شناسه مطلب: 2438

به "14 اردیبهشت، آخرین مهلت ارسال مدارک برای امریه در شرکتهای دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "14 اردیبهشت، آخرین مهلت ارسال مدارک برای امریه در شرکتهای دانش بنیان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید