گوگل با آگهی های مزاحم مقابله می نماید

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران به نقل از اسین ایج، سوءاستفاده های مکرر از شبکه تبلیغات آنلاین گوگل و نقض حریم شخصی کاربران موجب گردیده تا این شرکت برای جلوگیری از افزایش اعتراضات و کاهش مخاطبان تبلیغات خود به دنبال راه چاره تازه ای باشد.

گوگل با آگهی های مزاحم مقابله می نماید

از همین رو گوگل گروهی از مهندسان، سیاستگذاران و نیروهای نظارتی خود را برای پایش تبلیغات منتشر گردیده به کار گرفته و در سال 2017 بیش از 3.2 میلیارد آگهی تبلیغاتی را به علت نقض سیاست های تبلیغاتی خود حذف نموده است. این بدان معناست که گوگل در هر یک ثانیه بیش از 100 آگهی تبلیغاتی را حذف می نماید.

اما کماکان آگهی های فریبنده و دروغینی از طریق امکانات گوگل برای فریب کاربران اینترنت منتشر می شوند که از جمله آنها می توان به آگهی های مربوط به اعطای وام و تسهیلات بانکی اشاره نمود.

گوگل برای مقابله با این نوع سوءاستفاده ها قصد دارد میزان دسترسی شرکت ها و موسسات فنی ثالث به پلتفورم تبلیغاتی خود را محدود کند و تنها به موسسات مورد تایید و کاملا قانونی اجازه فعالیت های تبلیغاتی بدهد.

گوگل همچنین به منظور شناسایی و طبقه بندی این موسسات قصد دارد برنامه شناسایی جامعی را در مورد آنها به اجرا بگذارد و بعد از تکمیل این طرح شرکت ها و موسسات ثبت نگردیده و متخلف دیگر نمی توانند از خدمات تبلیغاتی گوگل استفاده نمایند. این شرکت می گوید در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری را در این زمینه به اطلاع علاقمندان می رساند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 305

به "گوگل با آگهی های مزاحم مقابله می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل با آگهی های مزاحم مقابله می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید