پرسپولیس از طارمی شکایت کرد

به نقل از باشگاه پرسپولیس: در پی اظهارات غیر واقعی مهدی طارمی این باشگاه از مهاجم پیشین خود به دلیل اظهارات خلاف واقع به فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق شکایت نمود.

پرسپولیس از طارمی شکایت کرد

در پی اظهارات غیر واقع مطرح شده از سوی مهدی طارمی در رسانه‌های جمعی که باعث تشویش اذهان عمومی، تنش و حاشیه در فوتبال ایران و نگرانی عمیق و ناراحتی شدید هواداران شد، از طارمی به فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق شکایت کرد.

باشگاه پرسپولیس در این شکایت خواهان رسیدگی به این موضوع در اسرع وقت شده است و نامبرده باید برای اثبات ادعای خود مدارک لازم را ارائه دهد.

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز در تماس خود با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، خواستار تسریع در روند رسیدگی به این پرونده شد.

اخبار و مقالات مرتبط با "پرسپولیس از طارمی شکایت کرد"

اگر بشار برنگردد، برانکو مجبور است ریسک کند و مقابل الدحیل باتجربه به علوان زاده، همتی یا طاهرخانی بازی بدهد.

باورش دشوار است اما صحبت های تازه با صالحی، رئیس کمیته استیناف نشان می دهد که هنوز رای نهایی درباره سوپر جام میان استقلال و پرسپولیس اعلام نشده است!

به گزارش خبرنگاران، سید جلال حسینی پس از پیروزی دو بر یک تیمش برابر نساجی قائمشهر در استادیوم آزادی گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و توانستیم به یک پیروزی خوب دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد قسط اول قرارداد بازیکنان این تیم را تا صبح دوشنبه پرداخت کند. از قرار معلوم میزان پرداختی اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بین 15 الی 20 درصد خواهد بود اما هیچ کدام از بازیکنان بطور دقیق در جریان جزئیات این پرداخت نیستند.

به "پرسپولیس از طارمی شکایت کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "پرسپولیس از طارمی شکایت کرد" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پرسپولیس از طارمی شکایت کرد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید