گل محمدی: مسئولیت شکست مقابل الهلال با من است و از طرفداران عذرخواهی می کنم، شرایط تیم ما عجیب و باورنکردنی است

به گزارش مجله پریها، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مسئولیت شکست سنگین تیمش مقابل الهلال عربستان را برعهده گرفت.

گل محمدی: مسئولیت شکست مقابل الهلال با من است و از طرفداران عذرخواهی می کنم، شرایط تیم ما عجیب و باورنکردنی است

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: از نتیجه خیلی ناراحت هستیم. قبل از اینکه راجع به بحث فنی صحبت کنیم از طرفداران عذرخواهی می کنیم. مسئولیت این بازی و این نتیجه به عهده من است. اینجا از همه طرفداران عذرخواهی می کنم.

وی اضافه کرد: مقابل تیم خوبی بازی داشتیم. گل هایی هم که دریافت کردیم زمانی بود که خودمان توپ داشتیم و نتوانستیم از پرس حریف خارج شویم. تیم الهلال زمانی که از حریف توپ می گیرد، خیلی خطرناک است. این را به بازیکنان هم گوشزد نموده بودیم، ولی مقابل یک تیم خوب و شایسته بازی داشتیم. کار سختی بود مقابل تیم الهلال و طرفدارانش، ضمن اینکه مسائل زیادی داریم و باید حل می شد. نمی خواهم اینجا در خصوص مسائل صحبت کنم، ولی از نتیجه ناراحت هستیم. می توانستیم زمانی که یک بر صفر عقب بودیم گل بزنیم و بازی را به تعادل بکشانیم، ولی از موقعیت ها خوب استفاده نکردیم و در تصمیم گیری مشکل داشتیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص اینکه تیمش از لاک دفاعی خود خارج نشد، گفت: تعویض های ما هجومی بود و سعی کردیم بازی را از حریف بگیریم، ولی الهلال تیم قدرتمندی به لحاظ دفاعی و پرس بود. ما نتوانستیم فضاها را به دست بیاوریم و پاس بدهیم. ما تحت فشار حریف بودیم. عملکرد ما در نیمه دوم با مسائلی که بود می توانست بهتر باشد. در هر صورت تمام تعویض هایی که می توانستیم انجام دهیم را در فاز هجومی انجام دادیم، اما نتوانستیم پاس بدهیم و در فضاها موقعیت به دست بیاوریم. در این باره ما مشکل داشتیم و فکر می کنم این هم به خاطر دفاع فشرده حریف بود. در انتقال توپ و ضدحملات هم الهلال خطرناک بود و به نظرم الهلال از لحاظ فوتبالی حریف قدرتمندی بود و کار برای ما سخت بود.

پرسپولیس سال جاری نتوانست به فینال راه یابد و به نظر شما تیم های عربستانی قوی تر شده اند؟، گل محمدی در پاسخ به این پرسش گفت: ما تغییرات زیادی نسبت به سال گذشته داشتیم. در هر فصل مسائل تازه به تیم ما اضافه می شد. نمی خواهم زیاد در این مورد صحبت کنم، ولی شرایطی که تیم ما همواره بعد از آسیا یا قبل از آسیا دارد، عجیب و غریب و باورنکردنی است. شاید اگر شرح دهم شما هم باور نکنید. فکر می کنم تیم های عربی هم با توجه به هزینه هایی که در گرفتن بازیکن و ستاره ها انجام می دهند، خیلی از تیم های ایرانی جلوتر هستند. از آن طرف شرایطی برای تیم ما در ایران به وجود آمده است که نمی توانیم بازیکن و ستاره خارجی جذب کنیم. این برای تیم ما اذیت کننده است. نمی خواهم توجیه کنم ولی از لحاظ امکانات و رقابتی شرایط نابرابری بین تیم ما و تیم های دیگر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4422

به "گل محمدی: مسئولیت شکست مقابل الهلال با من است و از طرفداران عذرخواهی می کنم، شرایط تیم ما عجیب و باورنکردنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مسئولیت شکست مقابل الهلال با من است و از طرفداران عذرخواهی می کنم، شرایط تیم ما عجیب و باورنکردنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید