نتایج شفر عالی نبوده است، امیدوارم شاهد دربی آسیایی باشیم

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، امیرحسین فتحی درباره شرایط استقلال گفت: امیدواریم روز دوشنبه با نتیجه ای آبرومند دل طرفداران و اهالی فوتبال را شاد کنیم.

نتایج شفر عالی نبوده است، امیدوارم شاهد دربی آسیایی باشیم

وی درباره تعویق بازی با نفت مسجدسلیمان تاکید نمود: مسئولان این باشگاه لطف کردند ولی قانون هست وقتی تیمی 6 بازیکن در تیم ملی دارد نمی تواند بازی کند. از سازمان لیگ و باشگاه نفت تشکر می کنیم که این امکان را فراهم کردند با خیال آسوده تر به بازی با السد برویم.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص دیدار با السد قطر و میزان امید باشگاه استقلال برای صعود گفت: قطعا امیدوار هستیم. روز بازی رفت یکی از روزهای بد ما بود. امیدوارم در دوحه روز خوب ما باشد. تیم بسیار از لحاظ روحی و فنی آماده است. فقط فرشید باقری را به خاطر دو اخطاره بودن نداریم. امیدواریم نتیجه آبرومند و خوب بگیریم. امیدوارم پرسپولیس هم صعود کند و در نیمه نهایی آسیا شاهد دربی در تهران باشیم.

فتحی درباره برطرف مشکل دریافت مجوز حرفه ای تاکید نمود: در خاتمه مهلت کنفدراسیون فوتبال آسیا با حمایت وزارت ورزش و پشتیبانی خوب فدراسیون فوتبال و باشگاه توانستیم با پرداخت بدهی هایی که از باشگاه شکایت گردیده بود، معضل را حل کنیم و تهدیدی برای ما و پرسپولیس نباشد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره وضعیت پروئیچ و شکایت این بازیکن گفت: این قضیه جدی است و وی رای قطعی از دادگاه عالی ورزش دارد. از طریق فدراسیون مکاتبه نموده ایم و آماده پرداخت ضرر و زیان هستیم. خطری از این بابت ما را تهدید نمی نماید.

سرپرست استقلال در پاسخ به این سئوال که محل پرداخت بدهی پروئیچ از کجاست و پول های بلوکه گردیده باشگاه استقلال؟ گفت باید باشگاه پرداخت کند. آنها نمی توانند پول بلوکه گردیده را بردارند. البته پول ما بلوکه نگردیده است. فقط امکان انتقال و جابجایی پول نیست. با فیفا مکاتبه نموده ایم. فدراسیون هم هماهنگی نموده است که از محل اعتبارات استقلال در فیفا پول را به حساب این بازیکن واریز نمایند. تنها پرونده خطرناک ما همین پرونده بود که این مشکل هم حل گردیده است.

فتحی درباره مصاحبه پیشکسوتان علیه وینفرد شفر یادآور شد: شفر از مربیان با سابقه و رزومه دار در جهان است. باشگاه با تمام وجود از شفر حمایت می نماید. نمی گویم نتایج شفر عالی بوده ولی بد هم نبوده است. طرفداران صبور باشند. باید به شفر فرصت بدهیم. شفر مربی خوبی است. پیشکسوتان و بزرگان که دلسوز باشگاه هستند بایستی صبور باشند.

وی درباره نتیجه سوپرجام و شکایت گفت: قطعا به دادگاه عالی ورزش شکایت می کنیم و امیدواریم حق باشگاه را بگیریم.

سرپرست استقلال در خاتمه درباره اینکه مستندات باشگاه برای شکایت به دادگاه عالی ورزش چیست؟ گفت: اجازه بدهید مستنداتمان را رو نکنیم. امیدواریم با طرح دعوا بتوانیم پیگیر حقوق باشگاه باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 دی 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1154

به "نتایج شفر عالی نبوده است، امیدوارم شاهد دربی آسیایی باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج شفر عالی نبوده است، امیدوارم شاهد دربی آسیایی باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید