میانه مارک زاکربرگ و معاون ارشدش شکرآب است؟

به گزارش مجله پریها، مارک زاکربرگ می گوید شریل سندبرگ از مدیران ارشد فیسبوک را برای ماجرای کمبریج آنالیتیکا سرزنش می نماید. بنابراین به نظر می رسد سندبرگ باید نگران شغل خود باشد.

میانه مارک زاکربرگ و معاون ارشدش شکرآب است؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، با گذشت ماه ها از پرونده کمبریج آنالیتیکا به نظر می رسد بالاخره گدازه های خشم مدیرعامل فیسبوک؛ مارک زاکربرگ آغاز به فعالیت نموده اند.

شاید بتوان علت اصلی خشم زاکربرگ را ماجرای ادعاهای نیویورک تایمز دانست. ادعاهایی که از رفتارهای سهل انگارانه زاکربرگ و سندبرگ در برابر افشای اطلاعات به ترول های روسی و دخالت در انتخابات آمریکا از یکسو و انتشار برخی مقالات و مطالب جهت دار علبه برخی اشخاص حقیقی و شرکت ها حکایت می نماید.

اکنون برخی از گزارشها، مارک زاکربرگ گفته است که اوایل سال گذشته او به شریل سندبرگ در خصوص رسوایی کمبریج آنالیتیکا تذکر داده است. برخی از دوستان سندبرگ که این جلسه را به خاطر دارند می گویند سندبرگ از اخطاری که گرفته متعجب بوده و اعلام نموده نمی داند چرا باید شغل خود را در خطر ببیند.

مارک زاکربرگ یک بار دیگر در بهار امسال میلادی به سندبرگ گفت که او و تیمش را به خاطر رسوایی ناشی از یک شرکت تحقیقاتی که داده های کاربران فیسبوک را به اهداف سیاسی پیش از انتخابات ریاست جمهوری 2016 مرتبط می کرد، مقصر می داند و سپس او را به شدت سرزنش نموده است.

گفته می گردد زاکربرگ به سندبرگ گفته است که او باید در مبارزه با محتواهای اشتباه برخوردی به مراتب جدی تر داشته باشد. البته پس از آن زاکربرگ در مصاحبه با رسانه ها گفت: سندبرگ شریک بسیار مهم من است و همکاری ما همچنان ادامه دارد و ادامه خواهد یافت.

جالب است بدانید سندبرگ از سال 2008 همراه تیم فیسبوک بوده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 29 آبان 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 926

به "میانه مارک زاکربرگ و معاون ارشدش شکرآب است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میانه مارک زاکربرگ و معاون ارشدش شکرآب است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید