کسب و کار

چند واحد مسکونی مهر هنوز نیمه تمام است؟

در شرایطی که تا انتها سال 1395 بالغ بر 270 هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام بود هم اکنون این تعداد به 50 هزار واحد رسیده است.

28 شهریور 1399

بورس اولین روز مرداد را چگونه آغاز کرد؟ ، شاخص کل به زیر یک میلیون و 900 هزار واحد سقوط کرد

در جریان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل در کمتر از یک ساعت بیش از 23 هزار واحد افت کرد تا به زیر کانال یک میلیون و 900 هزار واحدی سقوط کند.

26 شهریور 1399

نماینده دادستان: دانیال زاده به خال هندوی متهمان، سمرقند و بخارا را می بخشید ، انتقال یک ملک 24 میلیاردی از دانیال زاده به طبری با پولشویی

ششمین جلسه رسیدگی به پرونده اکبر طبری معاون پیشین قوه قضاییه و دیگر متهمان امروز برگزار گردید.

10 شهریور 1399

رشد پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع ، برای اولین بار آزمون معین علاقه شغلی برگزار می گردد

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به رشد پذیرش در این دانشگاه از برگزاری اولین آزمون مشخص علاقه شغلی اطلاع داد.

9 شهریور 1399

کرونا با ثروتمندان دنیا چه کرد؟

انتظار می رود میزان کاهش دارایی ثروتمندان دنیا به دلیل کرونا بیشتر از شرایط ایجاد شده بحران اقتصادی سال 2009 باشد.

8 شهریور 1399

دلار اندکی ارزان شد ، جدیدترین نرخ ها

قیمت هر دلار آمریکا امروز سه شنبه دهم تیر 99 در صرافی های بانک ها 18 هزار و 990 تومان عرضه شد که در مقایسه با روز گذشته 60 تومان ارزان شد.

7 شهریور 1399

خرید آنلاین بیمه بدنه؛ کدام سایت بهتر است؟

روزنامه هفت صبح - احمدرضا نجفی: سامانه های استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه امکان مقایسه حق بیمه شرکت های مختلف را برای کاربر فراهم نموده اند، اما این سرانجام ماجرا نیست. آنالیز ها نشان می دهد نرخ های اعلام شده در این سایت ها با یکدیگر متفاوت است و بیمه...

30 مرداد 1399

اخبار جدید برای بازنشستگان

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به افزایش یکسان امتیازات حق اولاد و عائله مندی میان شاغلان و بازنشستگان گفت: پاداش سرانجام خدمت تمام بازنشستگان سال 98 حداکثر تا مهر ماه پرداخت خواهد شد.

29 مرداد 1399

آغاز جلسه دادگاه 21 اخلالگر ارزی

نهمین جلسه دادگاه علنی 21 متهم اخلالگر ارز های دولتی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی آغاز شد.

24 مرداد 1399

بهترین مارک لپ تاپ چیست؟

بهترین مارک لپ تاپ چیست؟ امروزه بسیاری از دوستداران رایانه های قابل حمل (لپ تاپ ها) به دنبال بهترین مارک لپ تاپ یا بهترین لپ تاپ می گردند. این بحث کاملا مجزا است، چرا که لپ تاپ ها از لحاظ کارکرد و عملکرد، سال ساخت و ویژگی ها که هر کدام به شاخه های مختلفی...

18 مرداد 1399

فاصله اجتماعی با اپلیکیشن Sodar

این شرکت ها برای یاری به کارمندان مراقبت های بهداشتی با هم متحد شدند. خاطرنشان می گردد که فناوری ایجاد شده توسط آن ها براساس بلوتوث کار می نماید.

10 مرداد 1399

آپارتمان های زیر صدمتر در تهران چند؟

خبرنگاران: واسطه های ملکی می گویند میزان تقاضای خرید آپارتمان های عظیم تر از 100 مترمربع در بازار مسکن بسیار اندک است و عمده مراجعه کنندگان در جست وجوی آپارتمان های فروشی با متراژ 50 تا حداکثر 100 مترمربعی هستند.

9 مرداد 1399

توضیح نوبخت درباره پرداخت حقوق کارکنان و بازنشستگان ، پول در خزانه نباشد یک ریال حقوق پرداخت نمی شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با وجود شرایط تحریمی و تنگناهای اقتصادی سیاست دولت نگهداشت وضع موجود نیست بلکه با همه دشواری ها برداشتن گام های موثر در ارتقاء و بهبود شرایط است.

9 مرداد 1399

مردم، هیجانی وارد بازار خودرو نشوند

سرپرست معاونت امور صنایع با تاکید بر مدیریت فضای دلالی سوداگرایانه و واسطه گری، هشدار داد: مردم هیجانی و تحت تاثیر فضای سوداگری وارد این فضا نشوند، چون متضرر خواهند شد.

16 تیر 1399

اتحادیه اروپا: آمریکا دیگر عضو برجام نیست اما می تواند خواهان تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران گردد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد آمریکا رسماً از برجام خارج شده و دیگر عضوی از این توافق چندجانبه نیست، اما می تواند مانند سایر اعضای شورای امنیت پیشنهاد خود برای انجام اقدامات جدید [علیه ایران] را مطرح کند.

5 تیر 1399

ایده های جدید کاغذ دیواری خاص برای دگرگونی خانه

هرگز نمی توانید با ساده نگه داشتن طرح های خود دچار اشتباه در دکوراسیون شوید. به لطف ایده ها و نوآوری های کاغذ دیواری خاص و مدرن، می توانید ظاهر مرمر را بدون هزینه زیاد به وسیله کاغذ دیواری های طرح مرمری خاص به دست آورید. هیچ چیز مانند کاغذ دیواری با طرح...

2 تیر 1399

حاج اسماعیلی: دولت نسبت به حق و حقوق کارگران جوابگو باشد ، دستمزد ناکافی و کاهش بهره وری به ضرر منافع ملی

فعال بازار کار و کارگری گفت: در شرایطی که مجلس مبنایی بسیار منطقی برای حداقل حقوق معین نموده چرا دولت از آن پیروی نمی نماید؟ چرا متفاوت از قانون و منطق حقوق کارگران را در شورای عالی کار تصویب می نماید؟ دولت باید نسبت به حق و حقوق جامعه کارگری جوابگو باشد....

29 خرداد 1399

توئیتر با شایعه در مورد فناوری 5G مقابله می کند

توئیتر هرگونه پیام در مورد ارتباط بین فناوری 5G و ویروس کرونا را از این شبکه اجتماعی حذف و تلاش می کند تا این شایعه ها را از بین ببرد.

27 خرداد 1399

13 مورد از دیدنی های شهر توکیو

دیدنی های شهر توکیواحتمالا تا به حال آن قدر در وصف کلان شهر توکیو شنیده اید که برای قطعی شدن تصمیم حداقل یک بار سفر به آن در طول عمر احتیاج به دلایل بیشتری ندارید. توکیو پایتخت کشور ژاپن و محل قرار دریافت کاخ امپراطوری، دولت و مجلس می باشد. این شهر یکی...

23 خرداد 1399

خبرنگاران استان کرمان به سرمایه گذاری های جدید شرکت های معدنی احتیاج دارد

کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان با اشاره به جهش صادرات و میزان فروش شرکت های معدنی گلگهر و مس در سال 98 خواهان سرمایه گذاری های جدید شرکت های عظیم معدنی در این استان شد.

20 خرداد 1399
تعداد: (300)