معاون اجرایی پرسپولیس: پلی آف برای بعضی تیم ها افتخاراست اما برای نایب قهرمانی آسیا عذرخواهی می کنیم

به گزارش مجله پریها، ما به تمام رقیبان احترام می گذاریم اما مرز بین کری و احترام باید حفظ گردد زیرا فوتبال برای لذت بردن درست شده است و سعی می کنیم این موضوع را رعایت کنیم. کری در فوتبال جهان هم وجود دارد.

معاون اجرایی پرسپولیس: پلی آف برای بعضی تیم ها افتخاراست اما برای نایب قهرمانی آسیا عذرخواهی می کنیم

معاون اجرایی پرسپولیس گفت: بعضی به حضور در پلی آف آسیا افتخار می نمایند اما ما به دلیل نایب قهرمانی عذرخواهی می کنیم.

به گزارش فارس، ابراهیم شکوری درباره نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید نایب قهرمانی آسیا را به طرفداران تبریک بگوییم و البته عذرخواهی کنیم که نتوانستیم قهرمانی را برای آنها به ارمغان آوریم. سطح تیم ما به حدی بالا رفته که نایب قهرمانی اش طرفداران را راضی نمی نماید.

وی ادامه داد: شاید حضور در پلی آف آسیا برای بعضی افتخار حساب گردد اما توقع طرفداران ما قهرمانی بود. طبق صحبتی که با بازیکنان و کادر فنی داشتیم، فینال لیگ قهرمانان برای ما تمام شد و اکنون هم قسم شدیم تا در آینده اتفاق های خوبی را رقم بزنیم.

معاون اجرایی پرسپولیس توضیح داد: قطعا ما برای تیمی کری نمی خوانیم اما باید واقعیت را قبول کنیم. پرسپولیس در فینال آسیا حضور داشت و در 10 سال اخیر هیچ تیم ایرانی به چنین جایگاهی نرسیده است. دو نایب قهرمانی جزو افتخارات عظیم پرسپولیس و فوتبال ایران است و امیدوارم در دوره آینده قهرمانی را کسب نموده و برای سایر تیم های ایرانی هم آرزوی موفقیت می کنم.

شکوری درباره حمایت از بازیکنان و کادر فنی پس از بازگشت از قطر شرح داد: مرزهای فرهنگ هواداری مقداری جا به جا شد و اشتیاقی که در دو سه هفته اخیر در جامعه ایرانی به وجود آمد بیانگر این موضوع بود. طرفداران ما بحث های خیرخواهانه راه انداخته نشان می دهد آنها با تمام وجود دوست داشتند این بازی را ببریم.

وی ادامه داد: آنها هم مانند ما به عنوان مدیر تیم با تمام توان حامی و پشتیبان پرسپولیس هستند. این می تواند اتفاق خوبی باشد و ما را مصمم تر کند. ان شالله در آینده بهتر و بیشتر کنیم تا اتفاق های بهتری را رقم بزنیم.

معاون پرسپولیس افزود: ما به تمام رقیبان احترام می گذاریم اما مرز بین کری و احترام باید حفظ گردد زیرا فوتبال برای لذت بردن درست شده است و سعی می کنیم این موضوع را رعایت کنیم. کری در فوتبال جهان هم وجود دارد.

شکوری درباره میزان پاداش از نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا شرح داد: فکر می کنم مبلغ حدود 2 میلیون یورو است که پس از کسر هزینه های مربوطه و جرائم مربوط به کارت زرد، کارت قرمز و سایر موارد به ما پرداخت می گردد. البته در بحث انتقال پول چندین سال است با بعضی مسائل درگیر هستیم که جا به جایی پول را مشکل می نماید اما امیدوارم این مسائل حل گردد.

وی درباره دلیل جدایی بشار رسن گفت: باید از بشار تشکر کنم زیرا سال هایی که در تیم ما بود با تمام توان کوشش کرد. بسیار باانگیزه بود و در این مدت جام های خوبی برای ما به ارمغان آورد و سطح فنی اش هم در باشگاه پرسپولیس ارتقا یافت. بیانیه ای که در سایت باشگاه منتشر شده گویای خیلی از مسائل درباره جدایی بشار است.

معاون اجرایی پرسپولیس ادامه داد: از زمانیکه مدیریت جدید وارد باشگاه شد، سعی کردیم در کمال آرامش ارتباط بسیار نزدیکی را با بازیکنان و کادر فنی داشته باشیم تا تیم با آرامش به فینال برود. مربیان، بازیکنان و طرفداران راضی هستند و سعی کردیم این فرایند را در ادامه جهت داشته باشیم تا ارتباط خوبی بین ما و اعضای تیم برقرار گردد.

شکوری در ادامه گفت و گو با برنامه فوتبال برتر درباره فشردگی بازی های پرسپولیس شرح داد: درباره بازی با ذوب آهن پیگیر دلیل لغو این مسابقه بودیم و طبق نامه ای که 23 آذر به سازمان لیگ ارسال کردیم خواستیم دلایل این موضوع را به ما اعلام نمایند، بدانند خواست ما لغو بازی نبوده و نباید بازی های ما فشردگی داشته باشد و در نهایت آنالیز خوبی درباره شرایط کرونایی های ذوب آهن صورت بگیرد.

وی افزود: از سازمان لیگ خواستیم اگر باشگاه ذوب آهن تخلفی نسبت به قوانین کرونایی داشته است، فدراسیون فوتبال آن را پیگیری کند. یکی از دوستان ما در کمیته انضباطی امروز فکر می کنم به دلیل اینکه زیاد به ساختار فدراسیون فوتبال آشنایی ندارد گفته نامه ای به این کمیته نرسید و در مصاحبه دوم خود هم تاکید نمود باشگاه نامه ای به کمیته انضباطی نفرستاده است. طبق پروتکل خود سازمان لیگ باید نامه را به سازمان لیگ بفرستیم تا آنجا نامه ما را به کمیته انضباطی فدراسیون بفرستد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: نامه ای را 23 آذر و یک نامه دیگر را هم امروز به سازمان لیگ فرستادیم. منتظر هستیم جواب مکتوب و قانع نماینده ای دریافت کنیم و اگر تخلفی اجرا شده بازی را سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام نمایند زیرا دوست داشتیم بازی کنیم. شاید اگر در آن 20 روز یک مسابقه انجام می دادیم شرایط بهتری رقم می خورد اما اکنون همه چیز تمام شده و تمام دیدمان به آینده و مسابقات لیگ است. در نهایت از تمام رسانه ها به دلیل حمایت شان در این مدت تشکر می کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3907

به "معاون اجرایی پرسپولیس: پلی آف برای بعضی تیم ها افتخاراست اما برای نایب قهرمانی آسیا عذرخواهی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون اجرایی پرسپولیس: پلی آف برای بعضی تیم ها افتخاراست اما برای نایب قهرمانی آسیا عذرخواهی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید