شرح مربی استقلال درباره شکایت از باشگاه

به گزارش مجله پریها، چندی قبل نوشتیم مجید نامجومطلق بابت عدم دریافت مطالبات معوقه خود میخواهد از باشگاه استقلال شکایت کند. این اتفاق به وقوع پیوست و سرمربی سابق آبی پوشان پایتخت ترجیح داد با استفاده از راهکارهای قانونی طلب خود را زنده کند. در همین خصوص با آقامجید تماس گرفتیم و طی یک مصاحبه اختصاصی با او دلایل وقوع چنین اتفاقی را از خودش جویا شدیم که ماحصل آن از نظر شما عزیزان می گذرد:

شرح مربی استقلال درباره شکایت از باشگاه

نگه نداشتن احترام

شهریور سال جاری وقتی قرار شد راهنمایی استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را برعهده بگیرم، قراردادم برای یک فصل دیگر تمدید شد ولی پس از خاتمه کار استقلال در قطر، اتفاقات دیگری رخ داد و من هم به حرمت استقلال و طرفداران عزیز این تیم طی چهار ماه گذشته کوچک ترین حرفی پیرامون مطالبات خودم نزدم تا آرامش استقلالی ها تحت هیچ شرایطی بر هم نخورد. اگر دقت نموده باشید، پس از بازگشت از قطر هم فقط یک مصاحبه با خبر ورزشی انجام دادم و گفت وگوی دیگری نداشتم چون به هیچ عنوان نمی خواستم از مصاحبه هایم این برداشت صورت بگیرد که خدای ننموده دنبال برهم زدن فضای استقلال هستم. در همان مصاحبه با خبر ورزشی هم کوچک ترین اشاره ای به امور فنی نداشتم و در ماه های اخیر نیز هیچ حرفی پیرامون شرایط تاکتیکی این تیم بر زبان نیاورده ام. برای استقلال همیشه آرزوی موفقیت می کنم ولی بهتر است طرفداران بدانند مجید نامجومطلق که همیشه از حاشیه گریزان است، چرا شکایت کرد؟ واقعیت امر این است که بیشتر از بحث اقتصادی، بابت اینکه مدیران استقلال احترام من را نگه نداشتند، شکایت کردم. در سخت ترین شرایط خودم را فدا نموده و سرمربیگری استقلال را پذیرفتم. حتماً خود آقایان یادشان هست که هم از هیئت مدیره و هم از بخش های دیگری با من تماس گرفتند و اصرار داشتند راهنمایی استقلال را قبول کنم. من در آن شرایط سخت استقلال را تنها نگذاشتم و انتظاری هم نداشتم. هیچ انتظاری غیر از حفظ حرمت نداشتم ولی متأسفانه مدیران باشگاه استقلال چنین کاری را انجام ندادند و بلافاصله پس از آن مسابقات من را تنها گذاشتند.

جواب ندادن تلفن

پس از بازگشت به ایران و تحولاتی که در استقلال رخ داد، اولویت اول من حفظ آرامش تیم بود به همین خاطر با تک تک مدیران ارشد باشگاه تماس گرفتم و به اعضای هیئت مدیره زنگ زدم. آقای خلیل زاده به من گفت مسئله مطالبات تو را در جلسه هیئت مدیره مطرح می کنم و به آقای مددی می گویم موضوع را دنبال کند ولی پس از آن دیگر نه خود ایشان جواب تلفن من را داد و نه آقای مددی. حتی اس ام اس هم فرستادم ولی جوابی نگرفتم.

شکایت کن

آقای مهندس عبدیان از جمله افرادی بود که جواب تلفنم را داد و وقتی فهمید با وجود همه تأکیدات من برای حفظ آرامش استقلال و رسانه ای نشدن ماجرا، مقامات باشگاه مسئله را دنبال ننموده اند و مطالبات پرداخت نشده، به من گفت بهتر است به وسیله قانونی قضیه را دنبال کنی و من هم تنها راهکار را در این دیدم که فرایند قانونی طی گردد و مسئله را به وسیله کمیته معین شرایط و کمیته انضباطی پیگیری کنم. البته آنقدر معرفت داشتم که در آستانه بازی با پرسپولیس و تراکتور کوچک ترین حرفی نزنم و اجازه بدهم این دو مسابقه سخت استقلال سپری گردد تا بعداً نگویند نامجومطلق در برهه حساسی مسئله را عنوان کرد.

مکاتبه با AFC

فعلاً به وسیله فدراسیون فوتبال خودمان پیگیر ماجرا شده ام و با توجه به شناختی که از دوستان عزیزمان در کمیته معین شرایط دارم، امید بسیاری می رود که قضیه در همین داخل کشور حل و فصل گردد ولی حالا که شکایت نموده ام و با توجه به اینکه حرمت من را نگه نداشتند، اگر لازم باشد مانند چند فوتبالیست دیگر حتی با کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز مکاتبه می کنم تا به حق خودم برسم.

ماجرای مظلومی و مرفاوی

روشی که من در پیش گرفته ام کاملاً قانونی است و پیش از این هم چند فوتبالیست و مربی دیگر آن را اعمال نموده اند. در همین استقلال آقای پرویز مظلومی و آقای صمد مرفاوی که هم اکنون سرپرست و عضو کادر فنی محسوب می شوند، قبلاً با استفاده از همین شیوه توانستند مطالبات خود را از استقلال زنده نمایند. امیدوارم با این توضیحات طرفداران عزیز استقلال متوجه شده باشند مجید نامجومطلق به چه دلیل و پس از گذشت چند ماه تصمیم به شکایت از استقلال گرفت.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3959

به "شرح مربی استقلال درباره شکایت از باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح مربی استقلال درباره شکایت از باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید