محمود فکری؛ از داستان فروش خانه تا پخش شدن شماره تلفنش

به گزارش مجله پریها، محمود فکری درباره ناراحتی طرفداران نساجی از حضور او در استقلال گفت: بله، طرفداران نساجی ناراحت هستند. از روز اول حضور در نساجی و در زمان عقد قرارداد با این تیم، با دوستان صحبت کردم و قرار شد اگر روزی شرایطی مهیا شد تا به استقلال بروم، آن ها به من یاری نمایند. بعد از انتها مسابقات فصل گذشته و بعد از اینکه حضور استراماچونی و الکس نوری در استقلال منتفی شد، یکی از گزینه های مدنظر سرمربیگری استقلال بودم. بلافاصله بعد از تماس باشگاه استقلال با حدادیان و امیری درباره پیشنهاد استقلال صحبت کردم و این دوستان از این موضوع استقبال کردند و حتی قرار شد هر یاریی از دست شان بر می آید، برای حضورم در استقلال انجام بدهند.

محمود فکری؛ از داستان فروش خانه تا پخش شدن شماره تلفنش

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

او در مصاحبه با برنامه ورزش و مردم توضیح داد: بعد از اینکه به مراحل آخر توافق با استقلال نزدیک شدم، مجدداً با دوستان در باشگاه نساجی صحبت کردم که این بار آن ها گفتند هنوز از باشگاه استقلال صحبتی با ما نشده است و به نوعی به ما بی احترامی شده است. بعد از هماهنگی با مسئولان باشگاه استقلال اعلام کردم بهتر است نشستی با مسئولان نساجی برگزار نمایند که برای این کار حجت نظری (عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال) نشستی را با مسئولان نساجی برگزار کرد. در این نشست مدیران نساجی اعلام نموده بودند که فوتبال حرفه ای تجارت و بیزینس شده است و مبلغی را به عنوان رضایت نامه خواستار شده بودند که پرداختش در توان باشگاه استقلال نبود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: این اتفاق در حالی صورت گرفت که بار ها مسئولان نساجی تاکید نموده بودند که برای حضورم در استقلال همکاری خواهند کرد. اتفاقی که نیفتاد و باعث شد دیگر امکان همکاری با نساجی را برای فصل بعد نداشته باشم و استعفا بدهم. زمانی از سرمربیگری نساجی استعفا کردم که هنوز با استقلال به جمع بندی نهایی نرسیده بودم و با توجه به اینکه در ایران احتمال تغییر تصمیمات در لحظات آخر وجود دارد، اعلام کردم حتی اگر مربی استقلال نشوم به خانه می روم و جایی که صداقت نباشد کار نخواهم کرد. اگر باشگاه استقلال پول داشت از خدای من بود که حتی 10 میلیارد برای رضایت نامه پرداخت کند، چرا که این مبلغ به ارزش و اعتبار من اضافه می کرد، اما استقلال پول نداشت و نساجی نیز برخلاف صحبت های گذشته رفتار کرد.

فکری ادامه داد: حتی وقتی علی امیری در زمان بازی های آسیایی استقلال، احمد سعادتمند مدیرعامل وقت باشگاه استقلال را دید، به او گفت اگر روی محمود برای همکاری نظر داشتید با او قرارداد امضا کنید و بعد به ما بگویید. متأسفانه حرف این دوستان عملی نشد و وقتی دیدند مشکل اقتصادی دارند، احساس کردند می تواند از این طریق بودجه ای را دریافت نمایند تا یاری حال شان باشد. اگر از روز اول در این مورد صادقانه صحبت نموده بودند تمام تمرکز خود را روی یک ساله و نیم باقی مانده قراردادم می گذاشتم و حتی یک قدم برای مذاکره به سمت باشگاه استقلال حرکت نمی کردم، اما این دوستان صداقت نداشتند.

او در خصوص ناراحتی خود برای تغییرات قراردادش گفت: نظری جویباری روز گذشته گفت که امیر قلعه نویی نیز قراردادهایش را نمی خواند و امضا می کرد. شاید این گونه قرارداد امضا کردن ایراد باشد، اما یک جایی مرام و معرفت خیلی مهم است. کسانی که تاجر هستند خیلی خوب می دانند با یک تلفن چند میلیارد بدون مدرک جابه جا می گردد. من به دوستان اعتماد کردم و به مانند علی نظری جویباری با آن ها رفتار و قرارداد را بدون مطالعه امضا کردم. قبل از بازی با استقلال تازه متوجه مفاد قراردادم شدم! هر چه قبل از آن قرارداد را می خواستم به من نمی دادند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال نساجی خاطر نشان کرد: وقتی متوجه مبلغ قرار شدم نیز به نظری گفتم قرار نبود مبلغ این باشد. قرار بود هر چقدر قرارداد نکونام بود را به علاوه افزایش تورم به عنوان قرارداد برای من در نظر بگیرند که این اتفاق نیفتاد و مبلغ 700 میلیون تومان در قرارداد ذکر نموده بودند. متأسفانه روز گذشته نیز مفاد قرارداد را با آدرس خانه و شماره تلفن من منتشر کردند که اصلاً کاری اخلاقی نبود. من روی دوستان و به خصوص حدادیان جور دیگری حساب می کردم و کار آن ها اصلاً اخلاقی نبود. یکی از عظیم ترین ایرادات من این است که انرژی خود را می گذارم، اما زمانی که کوچک ترین احساسی درباره زیر و رو کشیدن و دروغ گفتن افراد می بینم دیگر توان همکاری نخواهم داشت.

فکری درباره اظهارات اخیرش برای فروش خانه خود جهت پرداخت مبلغ مدنظر مسئولان نساجی گفت: باید تاوان اعتماد را بدهم و اگر اعتماد ننموده بودم و قرارداد را خوانده بودم، آن بند را بر می داشتم. باید تاوان رفاقت و اعتماد را بدهم تا دیگر به کسی اعتماد نکنم و برای این کار اگر لازم باشد خانه ام را می فروشم و خود را جریمه می کنم تا دیگر این اشتباه را تکرار نکنم.

او در خصوص دستیارانش در تیم استقلال نیز گفت: تغییراتی در لیست اعلامی به باشگاه در حال صورت دریافت است و ظاهراً باشگاه نساجی با بعضی همکاران سابق من به توافقاتی رسیده است و این موضوع احتمال تغییر در لیست دستیارانم را افزایش می دهد. مرفاوی، دین محمدی و آرش برهانی قرار است در کنارم حضور داشته باشند. درباره مربی دروازه بان ها نیز اگر سعید عزیزیان با جایی قرارداد نداشته باشد به ما اضافه خواهد شد. البته اگر عزیزیان احتیاج به یاری داشته باشد یکی از پیشکسوتان را نیز اضافه خواهیم کرد.

سرمربی آبی پوشان درباره جذب بازیکنان جدید هم گفت: نگاه خواهیم کرد در چه پست های جذب بازیکن لازم است و بازیکنان مورداحتیاج را اضافه خواهیم کرد. نفرات خوبی داریم و عظیم ترین مشکل ما فضای بدی است که بین بازیکنان و کادر فنی وجود داشته است. امیدوارم با یاری بازیکنان و مجموعه باشگاه نظم خوبی به وجود بیاوریم تا استقلال مجدداً در آسیا آقایی کند.

فکری در واکنش به اینکه گفته می گردد کاریزمای لازم برای مربیگری در استقلال را خواهد داشت، گفت: تمام کوشش خود را انجام می دهم. هر چه دارم از استقلال است. در ابتدا باید از پیشکسوتان و کسانی که حق زیادی بر گردن باشگاه استقلال دارند برای سرمربیگری تیم اجازه می گیرم و همچنین از هواداران خوب رخصت می خواهم. موفقیت در هر تیمی سخت است، اما با توجه به عظیمی استقلال این کار در این تیم سخت تر است. باید همه کنار هم باشیم و با تمام وجود و عشق کار کنیم تا کار راحت گردد و به امید خدا بتوانیم نتایج مدنظر را رقم بزنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 2 آبان 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3693

به "محمود فکری؛ از داستان فروش خانه تا پخش شدن شماره تلفنش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود فکری؛ از داستان فروش خانه تا پخش شدن شماره تلفنش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید