سلطانی فر: اراده ای از سوی صداوسیما برای حق پخش تلویزیونی وجود ندارد

به گزارش پریها، وزیر ورزش و جوانان گفت: نگاه ما از ابتدا به حق پخش تلویزیونی برد-برد بود ولی در صداوسیما اراده و تصمیمی برای حل این موضوع ندیدم.

سلطانی فر: اراده ای از سوی صداوسیما برای حق پخش تلویزیونی وجود ندارد

به گزارش پریها و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر درباره حق پخش تلویزیونی برای فوتبال و ورزش کشور گفت: از ابتدای حضورم در وزارت ورزش با نگاه برد - برد به دنبال حل این موضوع با صدا وسیما بودم. بعد از چندین جلسه کارشناسی و نشست در سطح وزارتخانه و حتی مجلس و فدراسیون فوتبال نتیجه ای حاصل نشد و ظاهرا تمایل و اراده ای در صدا وسیما برای حل و فصل این موضوع مهم ورزش کشور وجود ندارد.

وی اضافه نمود: حق پخش موضوع مهم باشگاه های استقلال و پرسپولیس در موضوع واگذاری است و تأکید مدیران و کارشناسان سازمان های بورس و خصوصی سازی بر روشن شدن وضع آن است.

وزیر ورزش و جوانان به ارزش بالای برند استقلال و پرسپولیس اشاره نمود و گفت: در کنار برند حق پخش تلویزیونی، بخش مهمی از دارایی های استقلال و پرسولیس برای ورود به بازار بورس است. با مسیولیت مستقیم مدیران عامل و هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس واگذاری دو باشگاه با جدیت و سرعت بیشتری دنبال می گردد و هر روز به وسیله معاون خود و مدیران عامل دو باشگاه پیگیر روند پیشرفت آن هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2997

به "سلطانی فر: اراده ای از سوی صداوسیما برای حق پخش تلویزیونی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: اراده ای از سوی صداوسیما برای حق پخش تلویزیونی وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید