تسلا به سیم آخر زد

به گزارش مجله پریها، این دومین باری است که تسلا قیمت ها را افزایش می دهد، زیرا در اوایل ژانویه قیمت تمام خودرو های مدل 3 و مدل Y را در دومین بازار بزرگ خود از 6 درصد به 14 درصد کاهش داد. کاهش قیمت باعث افزایش تقاضا شده بود، اما افزایش قیمت برای مدل 3 در چین نشانه هایی از کاهش را نشان داد.

تسلا به سیم آخر زد

تسلا قیمت بعضی از خودرو های مدل Y را در چین افزایش می دهد.

به نقل از وب سایت چینی شرکت خودروسازی تسلا، این شرکت قیمت خودرو های مدل Y خود را در چین افزایش داد. اطلاعات موجود در وب سایت نشان می دهد که قیمت های اولیه دو مدل Y در چین با 2000 یوان افزایش به ترتیب به 311900 یوان (45 هزار دلار و 473) و 361900 یوان رسیده است.

این دومین باری است که تسلا قیمت ها را افزایش می دهد، زیرا در اوایل ژانویه قیمت تمام خودرو های مدل 3 و مدل Y را در دومین بازار بزرگ خود از 6 درصد به 14 درصد کاهش داد. کاهش قیمت باعث افزایش تقاضا شده بود، اما افزایش قیمت برای مدل 3 در چین نشانه هایی از کاهش را نشان داد.

فروش مدل 3 در ماه ژانویه پس از کاهش تقریبا 14 درصدی قیمت پایه آن چهار برابر شد، اما داده های بانک بین المللی بازرگانان چین نشان داد که در هفته اول فوریه، فروش بیش از دو سوم نسبت به انتها ژانویه کاهش یافته است و در مقابل، فروش مدل Y ثابت ماند.

بر اساس گزارش رویترز، تسلا بعلاوه قیمت پرفورمنس مدل Y در ایالات متحده را 1000 دلار افزایش داد و در عین حال قیمت سدان مدل سه دیفرانسیل عقب را 500 دلار کاهش داد.

منبع: فرادید
انتشار: 28 بهمن 1401 بروزرسانی: 28 بهمن 1401 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4786

به "تسلا به سیم آخر زد" امتیاز دهید

2 کاربر به "تسلا به سیم آخر زد" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسلا به سیم آخر زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید