بوستانی: می خواهیم در لیگ برتر بمانیم

کریم بوستانی سرمربی استقلال خوزستان می گوید برای کسب سه امتیاز به مشهد آمده بودند اما پیروز نبودند و با شکست برگشتند.

بوستانی: می خواهیم در لیگ برتر بمانیم

استقلال خوزستان در دومین بازی از نیم فصل دوم باز هم مغلوب شد. کریم بوستانی سرمربی آبی های اهوازی درباره باخت یک بر صفر مقابل پدیده مشهد می گوید: بازی این هفته متفاوت و پرفشار برای هر دو تیم بود. برای سه امتیاز آمده بودیم اما بازیکنان ما 20 دقیقه اول عقب کشیده بودند. پدیده مربی و بازیکنان بزرگی دارد و زود به گل رسید. در نیمه دوم با تغییراتی که انجام دادیم می توانستیم به گل برسیم اما این اتفاق نیفتاد. این برد را به پدیده تبریک می گویم، آنها تیم بزرگی دارند و حق شان است که در بالای جدول باشند. می خواهیم در لیگ بمانیم اما 6 امتیاز از تیم کسر و شرایط بسیار برای ما سخت شده. اگر چه پنجره تیم بسته و 6 امتیاز کسر شده اما امیدواریم در لیگ بمانیم.

بوستانی در رابطه با داوری بازی هم شرح می دهد: با اینکه داور این بازی چند هفته ای قضاوت ننموده بود اما این هفته او و همکارانش قضاوت خوبی نموده و مسئله ای از نظر داوری وجود نداشت.

سرمربی استقلال خوزستان در خصوص جدایی یونس دلفی می گوید: او با ما سه ماه دیگر قرارداد داشت و باشگاه تصمیم گرفت با فروش دلفی مبلغی را کسب کند که بخشی از این مبلغ به خاطر بدهی به بازیکن خارجی هزینه و بخش دیگری به تیم ترزیق خواهد شد. دلفی بازیکن و سرمایه باشگاه بود. او 4 سال و نیم در استقلال خوزستان حضور داشت و اگر او را نمی فروختیم، با توجه به اتمام قراردادش به مشکل می خوردیم. اگر این سه ماه می گذشت و بازیکن آزاد می شد، چیزی نصیب باشگاه نمی شد.

بوستانی در رابطه با اینکه آیا خوزستان ظرفیت داشتن 4 تیم در لیگ برتر را دارد یا نه، شرح می دهد: قطعا خوزستان استعداد زیادی در فوتبال و ایران دارد و شرایط مان سال جاری بسیار خاص است. اگر 6 امتیاز کسر نمی شد، الان انگیزه زیادی داشتیم. تیم های خوزستانی تاکنون سه بار قهرمان لیگ شده اند که سهم فولاد دو بار و استقلال خوزستان یک بار بوده. این مساله نشان می دهد می توانیم بیش از 4 تیم در لیگ برتر داشته باشیم. نفت مسجدسلیمان مشکلاتی دارد که مربوط به خودش می گردد اما شرایط تیم های خوزستانی به نحوی است که ظرفیت داشتن 4 تیم در لیگ برتر را دارند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 21 خرداد 1398 شناسه مطلب: 2233

به "بوستانی: می خواهیم در لیگ برتر بمانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوستانی: می خواهیم در لیگ برتر بمانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید