نبرد دختران فوتسال برای آخرین سهمیه پلی آف

به گزارش مجله پریها، در هفته های پایانی لیگ برتر فوتسال بانوان رقابت برای قرار دریافت در جمع چهار تیم برتر صعود کنده به پلی آف قهرمانی حساس تر شده است.

نبرد دختران فوتسال برای آخرین سهمیه پلی آف

به گزارش خبرنگاران، تنها دو هفته به خاتمه لیگ برتر فوتسال بانوان باقی مانده است و تکلیف دو تیم صعود نماینده به پلی آف قهرمانی به طور قطعی معین شده، ملی حفاری صدرنشین و نامی نو اصفهان با اختلاف امتیازی که با سایر تیم ها دارند خود را دست نیافتنی کردند و حتی اگر هر دو دیدار باقی مانده خود را واگذار نمایند باز هم به عنوان اول و دوم جدول رده بندی به پلی آف صعود می نمایند. دختران کویر مس کرمان در این هفته با پویندگان صنعت فجر شیراز بازی می نماید و با توجه به وضعیت این تیم در دو هفته اخیر احتمال برد تیم کرمانی زیاد است در هفته خاتمهی نیز بازی راحتی برابر دریژنو فرخ شهر دارد تا حدی صعود خود را قطعی نموده است.

اما تیم مس رفسنجان که تا هفته های گذشته برای حضور در جمع چهار تیم با صنعت فجر شیراز در رقابت بود اکنون از طرف پالایش نفت آبادان احساس خطر می نماید. اختلاف تیم مس با نفت یک امتیاز است و باید کوشش کند تا در دو دیدار باقی مانده خود به برتری برسد البته مس در این دو هفته با تیم های دریژنو فرخ شهر و استقلال ساری که به ترتیب در رتبه های نهم و یازدهم قرار دارند، بازی دارد. اما پالایش این هفته ملی حفاری صدرنشین را پیش رو دارد و اکنون که نزدیکی چهار تیم برتر است باید کوشش کند در این دیدار به برتری برسد.

علاوه بر این در بخش گلزنان نیز رقابتی نزدیکی بین بازیکنان در جریان است، سارا شیربیگی از تیم نامی نو اصفهان با 27 گل در صدر جدول گلزنان واقع شده است و فاطمه ارژنگی از تیم دختران کویر مس کرمان با 26 و سحر پاپی از ملی حفاری ایران با 25 گل در تعقیب او هستند. نجمه کریمی نسب از تیم دختران کویر مس کرمان و رویا کلاتی از هیات فوتبال خراسان رضوی بازیکنان 21 گله لیگ هستند.

بازی های هفته بیست و یکم:

جمعه 14 دی، ساعت 11 صبح

دختران کویر مس کرمان - پویندگان صنعت فجر شیراز، سالن شهرداری کرمان

مس رفسنجان - دریژنو فرخ شهر، سالن پیغام نور رفسنجان

پالایش نفت آبادان - ملی حفاری ایران، مجموعه 17 شهریور آبادان

شهرداری رشت - استقلال ساری، سالن اتش نشانی رشت

هیات فوتبال خراسان رضوی - پارس آرا شیراز، سالن شهید بهشتی مشهد

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2103

به "نبرد دختران فوتسال برای آخرین سهمیه پلی آف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبرد دختران فوتسال برای آخرین سهمیه پلی آف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید