باشگاه استقلال: شفر و وکیلش گروگان کشی می نمایند، زیر بار زیاده خواهی آنها نمی رویم

به گزارش مجله پریها، باشگاه استقلال در مورد پرونده وینفرد شفر و پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بیانیه ای صادر کرد.

باشگاه استقلال: شفر و وکیلش گروگان کشی می نمایند، زیر بار زیاده خواهی آنها نمی رویم

به گزارش مجله پریها و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بعد از اینکه وکیل شفر حاضر نشد تاییدیه واریز پول باشگاه استقلال بابت طلب این مربی را اعلام کند تا پنجره جابجایی باشگاه استقلال قبل از شروع لیگ بیستم باز گردد، باشگاه استقلال نامه ای رسمی به فیفا ارسال کرد و تمامی مستندات و مدارک واریز پول به حسابی که شفر اعلام نموده بود را پیوست نامه کرد تا فیفا بعد از آنالیز، اعلام رای نماید.

بر این اساس، باشگاه استقلال با مستنداتی که ارائه داده است، همه طلب شفر را واریز نموده و مبلغ طلب وی به حساب وکیل ایشان این نشسته است.

متاسفانه کوشش های مسئولان باشگاه استقلال مبنی بر قانع کردن وکیل شفر و همکاری آنها برای ارائه تایید پول تا این لحظه به ثمر نرسیده و وکیل شفر حاضر به همکاری نیست و به نظر می رسد وکیل شفر قصد گروکشی دارد چرا که او، وینفرد شفر و ساشا شفر تصور نمی کردند در پرونده ساشا شفر از سوی فیفا محکوم شوند.

متاسفانه آقای شفر علیرغم ادعای حرفه ای گری و علاقمندی به طرفداران پرشور استقلال نه تنها حاضر به همکاری نیست، بلکه با گروکشی و وقت کشی در کوشش است پولی که حق ساشا شفر نیست را از استقلال بگیرد که قطعا باشگاه زیربار این زیاده خواهی نخواهد رفت.

این در حالی است که اگر سرمربی اسبق بر اساس اصول حرفه ای فوتبال، با استقلال همکاری می کرد، پنجره های جابجاییی باشگاه باز می شد و نگرانی در این زمینه وجود نداشت.

با این اوصاف، امیدواریم با توجه به مستندات و مدارکی که به فیفا ارسال شد و سوئیفت های واریزی که حتی بیشتر از مبلغ درخواستی شفر بوده است، فیفا، وینفرد شفر را ملزم کند تا با ارسال نامه ای رسمی، پنجره جابجایی استقلال را باز کند.

خاطر نشان می گردد؛ باشگاه استقلال در مورد پنجره جابجاییی، پرونده های مشابهی (جپاروف و باشگاه پاختاکور) را هم پیش رو داشت که بلافاصله پس از واریز طلب آنها و با همکاری شایسته آنان، پرونده مربوطه در فیفا بسته شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی مجله پریها بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3788

به "باشگاه استقلال: شفر و وکیلش گروگان کشی می نمایند، زیر بار زیاده خواهی آنها نمی رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال: شفر و وکیلش گروگان کشی می نمایند، زیر بار زیاده خواهی آنها نمی رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید