اعضای جدید هیات رییسه کمیته ایرانی ICC انتخاب شدند

به گزارش مجله پریها، خبرنگاران: اعضای هیات رییسه جدید شورای کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی برای مدت 3 سال انتخاب شدند که در بین آنها علی صالح آبادی، کوروش پرویزیان و سیدحسین سلیمی از بین مدیران نظام بانکی حضور دارند.

اعضای جدید هیات رییسه کمیته ایرانی ICC انتخاب شدند

به گزارش مجله پریها به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران، مجمع عمومی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) برگزار گردید و در جریان این نشست از بین داوطلبان عضویت در هیات رییسه این اتاق، غلامحسین شافعی رییس اتاق ایران، مسعود خوانساری رییس اتاق تهران، حسین سلاح ورزی نایب رییس اتاق ایران، سیدحسین سلیمی؛ عضو هیات مدیره بانک خاورمیانه، سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات و کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان به عنوان اعضای هیات رییسه جدید ICC برای مدت 3 سال انتخاب شدند.

غلامحسین شافعی، رییس کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) در ابتدای این نشست با تاکید بر نقش اثرگذار اتاق بازرگانی بین المللی در توانمندی بین المللی و تسهیل تجارت فرامرزی برای بخش خصوصی، همکاری های کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی، ICC پاریس و اتاق های بازرگانی سراسر کشور را بسیار حائز اهمیت دانست.

رییس اتاق ایران همچنین ضمن قدردانی از اقدامات دبیر کل کمیته ایرانی ICC اظهار کرد: ارتباط گسترده با اتاق های بازرگانی سراسر کشور، فعالان مالی و کمیته های ملی سایر کشورها می تواند در افزایش تعاملات و اطلاع رسانی درزمینهٔ مسائل بین المللی و همچنین تدوین سیاست گذاری ها مؤثر باشد.

در ادامه این نشست، محمد خزاعی ضمن ارائه گزارشی از برنامه تدوین شده سال 1399 و همچنین تنظیم بودجه متناسب با آن برای اعضای شورا اظهار کرد: برنامه وبودجه تدوینی که به تصویب هیات رییسه رسیده، دارای 4 هدف عمده است که عبارتند از: توسعه روابط بین المللی کمیته ایرانی، توسعه روابط با اتاق های بازرگانی سراسر کشور و تشکل های مالی، افزایش توانمندی های بین المللی و آموزش اتاق های کشور و اعضای کمیته ایرانی و افزایش توانمندی فنی و کارایی کمیته ایرانی، کارشناسی و بازدهی کمیسیون های آن و بهره وری های آموزشی.

وی همچنین با تاکید بر توسعه روابط بین المللی با اشاره به تماس ها و گفتگوهای اجرا شده در چند ماه اخیر با دبیر کل و مقامات ICC به برنامه ریزی و پیش بینی اجرا شده برای ارتباط بیشتر با کمیته های ملی سایر کشورها از سوی کمیته ایرانی و اتاق های سراسر کشور اشاره نمود و به تشریح برنامه هایی پرداخت که در دستور کار ICC برای امسال و آینده قرار گرفته است.

خزاعی در همین ارتباط همکاری تمامی اتاق های بازرگانی سراسر کشور با کمیته ایرانی ICC را موردتوجه قرارداد که با حمایت رییس اتاق ایران و پیگیری های اجرا شده، کمیته ایرانی در 34 اتاق کشور دارای نمایندگان رابط آگاه است. وی همچنین با اشاره به برگزاری اولین جلسه این نمایندگان و رابطان ابراز امیدواری کرد: این اقدام بتواند به همکاری بیشتر اتاق های بازرگانی با یکدیگر و افزایش تعاملات بین المللی بیانجامد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3523

به "اعضای جدید هیات رییسه کمیته ایرانی ICC انتخاب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای جدید هیات رییسه کمیته ایرانی ICC انتخاب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید