آب و هوا

بایدها و نبایدهای شستشوی صورت

شاید فکر کنید شستن صورت یکی از ساده ترین و عادی ترین کارهای روزانه است اما این کار به زمان و توجه احتیاج دارد و اگر درست انجام گردد تاثیر زیادی در سلامت پوست دارد.

29 اردیبهشت 1398

تصویر کوالای کنجکاو در فیس بوک پربازدید شد ، گرمای هوا صحنه ای جالب از دوستی حیوان و تکنولوژی خلق کرد

تصویر یک کوالای کنجکاو در فیس بوک پربازدید شد. این کوالای کنجکاو سعی داشت به وسیله تهویه مطبوع یک خودرو خود را خنک کند.

24 اردیبهشت 1398

آسمان تهران ابری می گردد، افت دما در نیمه شمالی

به گزارش خبرنگاران، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، تشدید فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی، امروز (جمعه هفتم دی ماه) برای نواحی غرب و شمال غرب کشور و به تدریج دامنه های جنوبی البرز مرکزی، بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می گردد.

24 اردیبهشت 1398

آسان ترین و سریع ترین روش برای تهیه قهوه دمی

این روش دم کردن قهوه، دم کردن چکه ای یا دریپ کافی (Drip Coffee) نام دارد که در آن آب جوش از پودر قهوه آسیاب شده موجود در فیلتر مخصوص عبور می نماید و در مسیر، قهوه دم شده از آن خارج می گردد. تفاوت این روش با روش کِمِکس و قهوه ساز برقی، سرعت و سهولت آماده سازی آن...

22 اردیبهشت 1398
19 اردیبهشت 1398

خبرنگاران مازندران گزارش می دهد؛ بلوط های هیرکانی آرام آرام می سوزند

بیماری قارچی زغالی بلوط تاکنون به بخش زیادی از مناطق جنگلی قرق و دلند در گلستان، رشت رود رودبار و پارک جنگلی نور و ساری خسارت وارده نموده است.

17 اردیبهشت 1398

تیم دنیا بیلیارد یک قهرمان رقابت های ناین بال تیمی شد

فینال رقابت های جشنواره ورزش های بیلیاردی در رشته ناین بال تیمی پیگیری شد و طی آن تیم دنیا بیلیارد یک با برتری در مقابل تیم بوشهر، قهرمان این رقابت ها شد.

16 اردیبهشت 1398

کیفیت نان در قم دچار نوسان است، جلوگیری از ورود گندم بی کیفیت

علی اکبر زارعی در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص کیفیت آرد مورد استفاده در نانوایی های قم گفت: از آنجایی که گندم قم از استان های دیگر تهیه می گردد کیفیت آن دارای نوسان است و گاهی گندم خوب و گاهی گندم بد وارد قم می گردد.

14 اردیبهشت 1398