یک روز آمازون هم ورشکست می گردد!

به گزارش مجله پریها، عمر متوسط کمپانی ها حدود 30 سال است و روزی هم آمازون ورشکست خواهد شد.

یک روز آمازون هم ورشکست می گردد!

به گزارش خبرنگاران، این بخشی از گفته های اخیر جف بزوس مؤسس و مدیر اجرایی آمازون است که در برنامه CNBC گفت و اضافه نمود: من پیش بینی می کنم آمازون روزی شکست می خورد و ورشکست می شود.اگر شما به کمپانی های بزرگ نگاه کنید عمر آن ها را حدود 30 سال می بینید، نه صدها سال!.

وی تأکید کرد اگر ما به جای مشتری مداری به خودمان فکر کنیم، این شروع سقوط مان خواهد بود و ما باید کوشش کنیم تا رسیدن به آن روز را به تأخیر بیندازیم.

بزوس این را هم به خنده گفت که تنها کمپانی های صدها ساله کارخانه های فراوری نوشیدنی هستند که این موضوع به جامعه ما برمی شود!

به گفته کارشناسان بیش از 48 درصد از خریدهای آنلاین سال جاری مردم آمریکا از طریق آمازون انجام شد که این رقم در سال 2017 حدود 43 درصد بود.

از سوی دیگر این کمپانی توسط ترامپ تحت فشار قرارگرفته تا مالیات بیشتری به حکومت فدرال بدهد. ترامپ قبل از رئیس جمهور شدن به آمازون حمله کرد و گفت آن ها از سرویس پست رایگان برای پرکردن جیب خود استفاده می نمایند.

همچنین مدیران آمازون به دلیل توسعه سیستم فناوری چهره شناس و بستن قرارداد با حکومتی ها در این زمینه از سوی کارمندان خود (آمازون 600 هزار کارمند دارد) تحت فشار قرارگرفته است و آن ها با ارسال نامه ای از بزوس خواسته اند تا قرارداد با palantir را لغو کند. اما آمازون از فناوری Rekognition علی رغم نگرانی های ابرازشده از سوی سازمان های حقوق مدنی همچنان دفاع می نماید.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 آبان 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 928

به "یک روز آمازون هم ورشکست می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک روز آمازون هم ورشکست می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید