گله پیشکسوتان از مدیریت و آب پاکی سلطانی فر روی دست منتقدان فتحی

به گزارش خبرنگاران، صبح روز پنجشنبه جمعی از پیشکسوتان استقلال در دیداری با وزیر ورزش مباحثی پیرامون این باشگاه مطرح کردند.

گله پیشکسوتان از مدیریت و آب پاکی سلطانی فر روی دست منتقدان فتحی

این جلسه توسط تعدادی از پیشکسوتان استقلال ترتیب داده شده بود و از اول قرار نبود با حضور این تعداد برگزار شود. علی جباری به همراه چند تن دیگر از اعضای کمیته پیشکسوتان این باشگاه هماهنگی های مربوط به این نشست را انجام داده بودند.

امیر حسین فتحی مدیرعامل آبی پوشان پس از اطلاع از این نشست، به همراه چند پیشکسوت دیگر در جلسه حضور پیدا کرد تا مباحث پیرامون باشگاه در حضور وی طرح شود.

در این جلسه علی جباری به گلایه از مدیریت باشگاه پرداخت و در حضور فتحی به وزیر گفت ما بارها در خصوص مسائل مربوط به باشگاه خواهان جلسه با مدیرعامل بودیم که ایشان این وقت را به ما ندادند و سئوال من از آقای فتحی این است که شما چقدر کار دارید که برای دیدن پیشکسوتان این باشگاه فرصت ندارید.

پرویز مظلومی و بهتاش فریبا دیگر پیشکسوتان حاضر در این جلسه در خصوص کمیته فنی باشگاه صحبتهایی را مطرح کردند و گلایه آنها از تعطیلی این کمیته و نادیده دریافت اعضای آن بود.

عبدالعلی چنگیز مهاجم دهه شصت آبی پوشان در این نشست مباحثی کلی در خصوص آکادمی ها و آموزش در سنین پایه مطرح کرد که وزیر ورزش به علت کمبود وقت مایل به ادامه این بحث نبود و خواست تا حاضرین در جلسه در خصوص مسائل استقلال صحبت کنند.

اصغر حاجیلو سرپرست سابق و مدیر کنونی آکادمی باشگاه استقلال نیز در این نشست از مسائل ناشی از بی پولی در ابتدای فصل و سختی هایی که در اردوی ترکیه تحمل کردند سخنانی بیان داشت.

محمد نوری دیگر پیشکسوت آبی پوشان نیز با گلایه از نوع انتصاب ها در این باشگاه گفت: به نظر می رسد باشگاه سیاست مناسبی برای انتخاب ها و انتصاب ها نداشته باشد و مشاوران خوبی به مدیران باشگاه در این خصوص مشورت های لازم را نمی دهند.

امیر حسین فتحی ترجیح داد در این نشست بیشتر شنونده باشد و از پاسخگویی به پیشکسوتان به خصوص منتقدانش خودداری کرد.

وزیر ورزش به عنوان جمع بندی نشست به صورت تلویحی حمایتش از امیر حسین فتحی را اعلام داشت و از او خواست بیشتر از گذشته پیگیر مسائل مربوط به این تیم باشد تا تعیین شود وزیر فعلا هیچ برنامه ای برای انجام تغییرات در مدیریت استقلال ندارد.

وی همچنین در جمع حاضرین تاکید کرد شخصا تمایلات رنگی به هیچ یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس نداشته و مباحث مطرح شده بین هواداران دو تیم، ناشی از تعصبات فراوان و برداشت های ذهنی شان می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 22 مهر 1398 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2809

به "گله پیشکسوتان از مدیریت و آب پاکی سلطانی فر روی دست منتقدان فتحی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گله پیشکسوتان از مدیریت و آب پاکی سلطانی فر روی دست منتقدان فتحی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید