کمک 3 میلیارد تومانی وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال

به گزارش پریها، وزارت ورزش و جوانان برای حل مسائل فدراسیون فوتبال، مدتی پیش به این فدراسیون 3 میلیارد تومان کمک کرد.

کمک 3 میلیارد تومانی وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی پریها، فدراسیون فوتبال ایران پس از کش و قوس های فراوان در نهایت توانست قسط اول، دوم و سوم قرارداد مارک ویلموتس را به این سرمربی بلژیکی پرداخت تا او با حضور در تهران تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با عراق را آغاز کند.

با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال به دلیل تحریم های تاکنون نتوانسته است مطالبات حدود 9 میلیون دلاری خود را از فیفا دریافت کند، مهدی تاج و همکارانش پول ویلموتس را از محل دیگری تامین کرده اند. مسئولان فدراسیون در روز های اخیر بار ها اعلام کرده اند این پول با همراهی وزارت ورزش و جوانان و از طریق پیگیری های مربوطه تامین اعتبار شده است.

البته در روز های اخیر این شایعه مطرح شده بود که وزارت ورزش و جوانان برای پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی پولی به فدراسیون نداده، اما در مذاکراتی که با مسئولان دولتی داشته توانست مبلغ مورد نیاز این فدراسیون که شنیده می شود حدود یک میلیون دلار بوده است را تامین کند.

مسائل فدراسیون تنها به پرداخت حقوق ویلموتس منتهی نمی شود بلکه مدیران فوتبالی برای اعزام تیم های ملی مختلف به رقابت های بین المللی و پرداخت حقوق کادرفنی آن ها هم با کمبود نقدینگی رو به رو هستند.

طبق اعلام ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان وزارت ورزش، چندی پیش وزارت ورزش سه میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال پرداخت کرده است تا فدراسیون بتواند امور خود بگذارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان وزارت ورزش گفت که وزارت ورزش سال گذشته 28 میلیارد و 800 میلیون تومان به فدراسیون فوتبال کمک کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3018

به "کمک 3 میلیارد تومانی وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک 3 میلیارد تومانی وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید