پورموسوی: به خاطر بازیکنانم خداحافظی نکردم، این همه مامور برای چه به ورزشگاه می آیند؟

به گزارش مجله پریها، سرمربی تیم فولاد خوزستان از شعارهایی که در ورزشگاه علیه او داده شد دلخور است و می گوید فقط به خاطر بازیکنان تیمش از فولاد خداحافظی نکرده است.

پورموسوی: به خاطر بازیکنانم خداحافظی نکردم، این همه مامور برای چه به ورزشگاه می آیند؟

به گزارش خبرنگاران، سیروس پورموسوی سرمربی تیم فولاد خوزستان بعد از پیروزی تیمش برابر نساجی در نشست خبری اظهار کرد: این برد را به بازیکنانم که تا آخرین لحظه جنگیدند و همینطور به کسانی که قلبشان با ما است تقدیم می کنم. روند رو به رشد ما از بازی با نفت مسجد سلیمان آغاز شد و ما در آن بازی موقعیت های زیادی به دست آوردیم. امروز هم همین گونه عمل کردیم. ما ارسال از جناحین، حرکت در عمق و شوت به دروازه داشتیم. در دو صحنه دو پنالتی مشکوک ما دیده نشد. کسب این پیروزی برابر تیمی که بسیار جانانه بازی می کرد ارزش 6 امتیازی داشت.

او ادامه داد: یک عده هستند که نمی گذارند این تیم با آرامش حرکت کند. سال قبل و در هفته بیستم و با یک بازی کمتر در رده دوم جدول بودیم اما عده ای به ما توهین کردند. نمی دانم مسئولان انتظامی این شهر کجا هستند و کارشان چیست. کنترل ورزشگاه با چه کسی است؟ هفته قبل دیدید که چند نفر آسیب دیدند. این همه مامور برای چه می آیند؟ تک تک هواداران در ورزشگاه می دانند که فوتبال 90 دقیقه است اما حوصله نمی نمایند. من مطمئن هستم که هوادار واقعی اعتراض می نماید اما بعد از انتها بازی. من مخلص این هوادار هم هستم. اما کسی که در دقیقه 30 مسابقه به من توهین می نماید دشمن فولاد است. من سرمایه خوزستان هستم. من پله پله رشد نموده ام در همه رده های فوتبال مربی گری نموده ام. مگر می گردد من فوتبال نفهمم اما آنها بفهمند؟ فوتبال حوصله می خواهد. هفته های قبل به من می گفتند عیبی ندارد تیمت ببازد فقط خوب بازی کند. خب ما این بازی که داشتیم خوب بازی می کردیم. من بعد از انتها بازی قصد خداحافظی داشتم. من یک مربی حرفه ای هستم و اعتراض را می پذیرم، اما این اعتراض نیست. این فقط در جهت تخریب من است. من به بازیکنانم گفتم که نساجی چگونه به ما گل می زند اما بازیکن لحظه ای غافل می گردد. من که نمی توانم بازیکنم را تخریب کنم. اگر می خواستم خداحافظی کنم فقط به این خاطر است که نمی خواهم تیمم لطمه بخورد.

او با بیان اینکه فولاد یکی از بهترین های ایران است اضافه نمود: این تیم دارد رشد می نماید. بازیکنان جوان و با تجربه ما کوشش می نمایند اما صبر و تحمل نیست. من قصد نمایش نداشتم که می خواستم چهار گوشه زمین را ببوسم و خداحافظی کنم. فقط به خاطر بازیکنان برگشتم چون نمی خواهم پشت آنها را خالی کنم. پارسال هم همین موقع من می خواستم خداحافظی کنم اما مسئولان باشگاه از من حمایت کردند. الان هم به عنوان یک سرباز در اینجا می مانم. دوست ندارم بیخودی به ما حمله گردد. اجازه بدهید بازی تمام شوم و ما تجزیه و تحلیل کنیم. ما 6 بازیکن در قسمت تهاجمی تیممان را تغییر داده ایم. چند بازیکن جدید به ما اضافه گردیده اند. اینها هماهنگی نمی خواهند؟ مگر قرار است من همه تیم ها را ببرم؟ من از بازیکنام می خواهم در همه بازی ها با همه توان شان بازی نمایند اما در بعضی بازی ها هم توپ وارد دروازه نمی گردد. تیم های بزرگ فوتبال هم می بازند. اگر این رفتار ادامه پیدا کند من به عنوان یک فرد حقیقی حتما شکایت می کنم. یک سری فقط برای تخریب به ورزشگاه می آیند. از مدیریت باشگاه می خواهم با این افراد برخورد نمایند. از من حمایت ننمایند اما از بازیکنان حمایت نمایند. بازیکن 22 ساله ما چند دقیقه اصلا تعادل نداشت و همه توپ ها را به حریف داد. او می بیند که مربیش فحش می خورد و بهم می ریزد. اگر قرار است من بروم و یک مربی بومی بیاید من می روم و دست او را هم می بوسم. آیا بعد از من مربی بومی می آید؟ آخرین مربی های بومی که در لیگ مربی گری می نمایند، من، داریوش یزدی و عبدالله ویسی هستیم. هر کدام از ما برکنار گردد مربی غیر بومی به اینجا می آید. در چند بازی آخر فصل قبل از 10 بازیکن بومی استفاده کردم. نمی خواستم که فرار کنم. می خواستم تیم را برای سال جاری آماده کنم.

منبع: isna.ir
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 340

به "پورموسوی: به خاطر بازیکنانم خداحافظی نکردم، این همه مامور برای چه به ورزشگاه می آیند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: به خاطر بازیکنانم خداحافظی نکردم، این همه مامور برای چه به ورزشگاه می آیند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید