نماینده قائمشهر: از پیکان امتیاز کم کنید، به سایپا امتیاز ندهید، حس تبانی ایجاد شد

به گزارش مجله پریها، نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی معتقد است اتفاقات دیدار سایپا و پیکان، احساس تبانی را تداعی می کند.

نماینده قائمشهر: از پیکان امتیاز کم کنید، به سایپا امتیاز ندهید، حس تبانی ایجاد شد

به گزارش خبرنگاران، کمال علیپور خنکداری نماینده مردم نماینده قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، در جلسه امروز مجلس با اشاره به اتفاقات دیدار سایپا و پیکان گفت: چند هفته پیش و در بازی سایپا و پیکان، احساس تبانی ایجاد شد. 30 ثانیه مانده به انتها بازی، تعویض ششم انجام شد و مطابق قانون باید از پیکان امتیاز کم کنید، نه اینکه به سایپا امتیاز بدهید. سه میلیون عاشق فوتبال استان مازندران و همه مردم فوتبالدوست شهرستان های قائمشهر و سوادکوه منتظر عدالت هستند، نه رفیق بازی.

وی با اشاره به خصوصی بودن باشگاه نساجی مازندران عنوان نمود: بخش خصوصی به قائمشهر آمده و نشاط را در این شهر ایجاد کرده است. نیاییم با بی قانونی و بی عدالتی، به سرمایه گذار و مردم فوتبالدوست قائمشهر دهن کجی کنیم. نساجی، ملوان، صنعت نفت و تراکتور، ظرفیت های فوتبال ایران هستند و نیاییم به آنها دهن کجی کنیم. به شما اجازه نمی دهیم به نساجی ظلم شود و به سایپا امتیاز بدهید. اینجا کشور قانون است و من به عنوان خادم مردم، چنین اجازه ای (اضافه شدن سه امتیاز به سایپا) نمی دهم. آقای وزیر! بیا وسط و جلوی این بی عدالتی را بگیر!

به گزارش خبرنگاران، دیدار سایپا و پیکان روز یکشنبه هفته گذشته و در چارچوب هفته بیست وسوم لیگ برتر فوتبال برگزار گشت که پیکان به فزونی 2 بر یک دست یافت. در این دیدار پیکان به جای 5 تعویض 6 تعویض انجام و پرونده این دیدار در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حال بررسی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4185

به "نماینده قائمشهر: از پیکان امتیاز کم کنید، به سایپا امتیاز ندهید، حس تبانی ایجاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده قائمشهر: از پیکان امتیاز کم کنید، به سایپا امتیاز ندهید، حس تبانی ایجاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید