موافقت با کلیات واگذاری تیم فوتبال پدیده به شهرداری مشهد

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران ، قربان میرزایی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:درجلسه چند روز قبل با کلیات درخواست واگذاری تیم ورزشی پدیده به شهرداری مشهد موافقت و قرار شد ظرف 10 روز آینده راهکارهای قانونی ، عملیاتی و کارشناسی واگذاری تیم تهیه و اعلام گردد.

موافقت با کلیات واگذاری تیم فوتبال پدیده به شهرداری مشهد

وی اضافه نمود:این تیم یا باید از سوی هیات مدیره شرکت پدیده به درستی مدیریت و تامین مالی شده و مسائل آن حل گردد یا واگذار گردد و این در حالی است که تیم از حدود 7 ماه گذشته با مشکل مدیریتی روبرو شده است و هیات مدیره پدیده به دلیل برخی مسائل خود نتوانسته اند تعهداتشان را در قبال تیم انجام دهند.

معاون استاندار خراسان رضوی ادامه داد:از این رو استانداری به موضوع وارد شد و در جلسه ای که اخیرا برگزار گردید مقرر شد هیات مدیره شرکت پدیده در صورتی که توان تیم داری و تامین مالی این باشگاه ورزشی را به طور کامل دارد این تیم را حفظ کند.

وی گفت:اما با توجه به اظهارات ونحوه عمل چند ماه اخیر هیات مدیره پدیده و وضعیت این تیم، باید نسبت به مشخص تکلیف آن اقدام گردد،ضمن آنکه موضوع واگذاری تیم به درخواست و اصرار هیات مدیره شرکت پدیده درستاد تدبیراستان مطرح ومصوب شد.

میرزایی تاکید نمود:در عین حال اگر شرکت پدیده خود می تواند این تیم را مدیریت و تامین مالی کند راه برای حفظ تیم باز است اما اگر نمی تواند باید ظرف این مدت مقدمات قانونی واگذاری این تیم فوتبال صدر جدولی استان در لیگ برتر را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1712

به "موافقت با کلیات واگذاری تیم فوتبال پدیده به شهرداری مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت با کلیات واگذاری تیم فوتبال پدیده به شهرداری مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید