داورزنی: امکان برگزاری لیگ در 6 ورزشگاه وجود ندارد، باشگاه ها تا 5 مرداد وقت دارند

به گزارش مجله پریها، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تا این لحظه 6 ورزشگاه برای برگزاری لیگ برتر فوتبال آماده نشده است.

داورزنی: امکان برگزاری لیگ در 6 ورزشگاه وجود ندارد، باشگاه ها تا 5 مرداد وقت دارند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنیمعاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: ده ورزشگاه برای برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با رفع موانع آماده برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال در فصل جدید می شوند اما تا این لحظه شش ورزشگاه شرایط برگزاری مسابقات را ندارند .

وی در چهارمین جلسه بررسی رفع موانع و مسائل ورزشگاه ها به منظور رعایت الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در دوره نوزدهم گفت: با توجه به اقداماتی که اجرا شده و گزارش هایی که از روند پیشرفت اصلاحات و ایجاد الزامات در ورزشگاه ها دریافت کردیم ؛ ورزشگاه آزادی تهران ، ورزشگاه شهر قدس، تختی آبادان ، فولاداهواز، امام رضا(ع) مشهد، غدیر أهواز، نقش جهان ، فولادشهر و بوشهر با رعایت نصب گیت های ورودی مشکل خاصی برای برگزاری رقابت های لیگ برتر در فصل جدید نخواهند داشت.

داورزنی مسائل برخی ورزشگاه های کشور را مورد توجه قرار داد و شرح داد: تا این لحظه هم با توجه به مسائلی که وجود دارد ،امکان برگزاری لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه سیرجان ، قائمشهر ، ثامن مشهد، جم بوشهر ، مسجد سلیمان و شهید باهنر کرمان نخواهد بود .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد : مسائل این ورزشگاه ها باید تا پنجم مردادماه حل شود و شرایط میزبانی رقابت های لیگ برتر در ابعاد گیت های ورودی ، نصب دوربین ها و شماره گذاری صندلی ها به مرز آمادگی برسد ، در غیر اینصورت امکان برگزاری مسابقات در آنجا وجود ندارد و تیم ها باید در استان ها مجاور و یا ورزشگاه های استان خود که امکان برگزاری دارد ، میزبانی کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2569

به "داورزنی: امکان برگزاری لیگ در 6 ورزشگاه وجود ندارد، باشگاه ها تا 5 مرداد وقت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: امکان برگزاری لیگ در 6 ورزشگاه وجود ندارد، باشگاه ها تا 5 مرداد وقت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید