مقایسه پرسپولیس با پرسپولیس، دفاع قوی تر، خط حمله تضعیف گردیده

به گزارش مجله پریها، این پرسپولیس در گلزنی نسبت به سه فصل گذشته ضعیف تر عمل نموده و تنها نقطه قوتش، خط دفاع است.

مقایسه پرسپولیس با پرسپولیس، دفاع قوی تر، خط حمله تضعیف گردیده

به گزارش خبرنگاران، مقایسه روند نتیجه گیری پرسپولیس در 4 هفته ابتدایی 4 فصل اخیر، نشان می دهد که این تیم در فصل جاری به لحاظ هجومی ضعیف تر و در دفاع قوی تر عمل نموده است. از لیگ پانزدهم آغاز کنیم. جایی که برانکو بعد از یک آشنایی 5 هفته ای با پرسپولیس، از ابتدای فصل روی نیمکت نشست و در 4 هفته ابتدایی 3 باخت، یک تساوی، یک امتیاز، 10 گل خورده و 6 گل زده را در کارنام اش ثبت کرد. آن فصل را پرسپولیس با 57 امتیاز (میانگین امتیاز 1.9 در هر بازی) تمام کرد و به دلیل تفاضل کمتر نسبت به استقلال خوزستان، نایب قهرمان شد.

لیگ شانزدهم را پرسپولیسی ها با 66 امتیاز به خاتمه رساندند و جام قهرمانی را بالای سر بردند. تیم برانکو در 4 دیدار ابتدایی این فصل 3 برد، یک تساوی، 10 امتیاز، 4 گل زده و یک گل خورده را ثبت کرد. قرمزها در نهایت فصل را با 46 گل زده و 14 گل خورده به عنوان بهترین خط دفاع به خاتمه رساندند و در این فصل میانگین امتیازی 2.2 را بدست آوردند.

پرسپولیس لیگ هفدهم نه تنها قهرمانی اش تکراری بود، بلکه نتایج 4 هفته ابتدایی سال قبل را هم عینا تکرار کرد؛ 3 برد و یک تساوی، 8 گل زده و 2 گل خورده. این فصل با 64 امتیاز، 48 گل زده و 15 گل خورده برای پرسپولیسی ها به آخر رسید و آنها برای دومین فصل پیاپی، عنوان بهترین خط دفاع لیگ برتر را به خود اختصاص دادند. تیم برانکو در این فصل موفق به کسب میانگین امتیاز 2.13 در هر بازی شد.

و اما لیگ هجدهم؛ پرسپولیس نسبت به سه فصل گذشته ضعیف عمل نموده و تنها نقطه قوتش، خط دفاع این تیم است. قرمزها در حال حاضر با ثبت 4 بازی بدون گل خورده نه تنها بهترین خط دفاع فصل جاری (تا خاتمه هفته چهارم) را در اختیار دارند، بلکه آمار دفاعی این تیم نسبت به هر سه فصل گذشته، بهتر گردیده است. از 4 کلین شیت گذشته پرسپولیس، 2 کلین شیت سهم بیرانوند و 2 کلین شیت هم سهم رادوشوویچ بوده است. قرمزپوشان در 4 دیدار ابتدایی لیگ سال جاری 2 برد، 2 تساوی و 8 امتیاز دارند و 4 بار گل زده اند؛ 4 گل در 4 بازی که می تواند نشانه تضعیف خط حمله این تیم باشد. میانگین امتیاز دریافتی پرسپولیس به ازای هر بازی هم 2 امتیاز است.

2 - 380

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 2 مهر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 489

به "مقایسه پرسپولیس با پرسپولیس، دفاع قوی تر، خط حمله تضعیف گردیده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه پرسپولیس با پرسپولیس، دفاع قوی تر، خط حمله تضعیف گردیده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید