معرفی 5 نامزد حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات 1400 خبرنگاران

به گزارش مجله پریها، حزب موتلفه اسلامی در آستانه سال 1400 بیانیه ای را صادر و در آن تیم نامزد های در تراز ریاست جمهوری خود را معرفی کرد.

معرفی 5 نامزد حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات 1400 خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حزب موتلفه اسلامی در آستانه سال 1400 بیانیه ای را صادر و در آن تیم نامزد های در تراز ریاست جمهوری خود را معرفی کرد.

نامزد های مورد حمایت حزب موتلفه اسلامی اعضای با سابقه این حزب هستند که در ابین بیانیه به اسدالله بادامچیان، سید مصطفی میرسلیم، محمد حسین نیکنام، حسین انواری و حمیدرضا ترقی اشاره شده است.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

خواهران و برادران گرامی

سلام علیکم

در آستانه قرن پانزدهم هجری، سال نو و نوروز زیبا را تبریک و تهنیت گفته، امیدواریم سالی سرشار از صلح، آرامش، برکت و سلامت باشد.

انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و با بیداری ملت ها در قرن چهاردهم تحولی بزرگ در ایران و جهان پدید آورد و اکنون در گام دوم به رهبری امام خامنه ای تکاملی نوین را نوید می دهد.

حزب موتلفه اسلامی افتخار دارد که در گام اول با نظر صریح امام خمینی (ره) و در حضور ایشان در سال 1342 شکل گرفت و نقش محوری و تشکیلاتی مردمی و ارزشگرایی را در نیمی از این قرن پرماجرا ایفا کرد و امیدوار است که در گام دوم در خط ولایت و امامت و در تداوم حرکت مردمسالاری دینی نیز بتواند همچنان نقش محوری و تکاملی را در تحقق بیانیه گام دوم با برخورداری از تجربیات گرانبها و نیرو های متخصص و متعهد و پشتوانه شهدای بزرگوار و یاران ثابت قدم خود ایفا نماید.

در شرایط حاضر انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر و روستا و عشایر برگزار می گردد و قطعا انتخاب خوب، آثار و ثمرات خوبی را به دنبال خوبی خواهد داشت.

حزب موتلفه اسلامی در انتخابات شورا های اسلامی در 31 استان با سیاست استقلال استانی و همراهی و همگرایی با همه نیرو های ارزشگرای استان و روحانیت و مردم کوشش داشته که فهرست انتخاباتی از عناصر متدین و اصلح و کارآمد و پاک و برخوردار از تخصص های لازم برای اداره مطلوب شهر ها و روستا ها را به مردم معرفی نماید.

در انتخابات ریاست جمهوری نیز حزب موتلفه اسلامی، سیاست وحدت را دنبال کرده و ضمن احترام به همه داوطلبان و نامزدها، سیاست رقابت سالم و اخلاق محور را به آنان توصیه می نماید و معتقد است که هر نامزد و طرفداران او می توانند با معرفی اثباتی خود فضای آرام و مطلوب برای شناخت نامزد ها و برنامه های آنان را فراهم آورند تا انتخاب خوب مردم، در کمال آگاهی و شناسایی صحیح و کامل صورت گیرد. تخریب ها و توسل به بداخلاقی ها و سیاه نمایی ها، فضای شاداب انتخابات را آلوده می سازد و جز زیان و آسیب نتیجه ای نخواهد داشت.

حزب موتلفه اسلامی، شخصیت های واجد شرایط و در تراز نامزد ریاست جمهوری خود را که از رجال سیاسی مذهبی انقلاب و نظام هستند و دارای دانش و تجربه، کارآمدی و کارایی، انگیزه و سلامت و طهارت اقتصادی هستند و برخوردار از پشتوانه حزبی پاک و انقلابی و شبکه مردمی سراسری می باشند به مردم عزیز و همه فعالان سیاسی در زمان مقتضی معرفی می نماید تا بر اساس شاخص ها و رهکردهای، ولی امر مسلمین، از بین داوطلبان، فرد اصلح و ارجح برای اداره امور اجرایی مناسب با برنامه گام دوم انقلاب مشخص گردد و انتخاب خوب حاصل گردد.

تیم نامزد های در تراز ریاست جمهوری شامل شخصیت هایی، چون آقایان دکتر اسدالله بادام چیان، مهندس سید مصطفی میرسلیم، دکتر محمد حسین نیکنام، مهندس حسین انواری، حمیدرضا ترقی می باشند که جملگی مورد اعتماد ملت و بزرگان روحانی و ملی هستند و از بین آنان متعاقبا نامزد واحد معرفی خواهد شد.

این نیرو های ارزشمند دارای تخصص های لازم و تجربیات کافی بوده و هریک از آنان برنامه های اقدامی و عملی برای حل مسائل مردم و پیشرفت کشور و تعامل با همه نیرو های علاقمند به خدمت به میهن، ملت و نظام را در دستور کار خود دارند.

حزب موتلفه اسلامی مومن به رهبری مدبرانه امام خامنه ای و بصیرت و حسن انتخاب ملت، برای رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی، سالی سرشار از موفقیت و برکت را از خداوند متعال مسئلت می نماید و برای رفع بلیه جهانی کرونا، ضمن آرزوی سلامتی، همگان را به رعایت همه توصیه های بهداشتی و دعا در ماه های شعبان و رمضان دعوت می نماید.

یادمان باشد پیروزی در گرو انتخاب خوب است

حزب موتلفه اسلامی

اسفند 1399

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4041

به "معرفی 5 نامزد حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات 1400 خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 5 نامزد حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات 1400 خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید