تعیین شدن وضعیت سروش رفیعی و غیبت 4 بازیکن فولاد مقابل پدیده

به گزارش مجله پریها، سروش رفیعی هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان که در هفته های اخیر در ترکیب تیمش غیبت داشت، می تواند فولادی ها را در بازی های لیگ برتر همراهی کند.

تعیین شدن وضعیت سروش رفیعی و غیبت 4 بازیکن فولاد مقابل پدیده

به گزارش خبرنگاران، سروش رفیعی یکی از مهمترین غایبان فولاد در هفته های گذشته بود که به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ نتوانست تیمش را همراهی کند. حتی حضور این بازیکن در قطر (برای درمان مصدومیت) و بازگشت دیرهنگام به ایران، شایعاتی را در خصوص قطع همکاری فولاد با رفیعی بیان کرد. با این حال آخرین اخبار حاکی از آن است که قرار است رفیعی و فولاد به همکاری شان تا خاتمه نیم فصل اول ادامه دهند. رفیعی دیگر مصدوم نیست و می تواند در بازی های لیگ برتر به میدان برود.

فولاد برای بازی با پدیده مشهد که روز پنجشنبه در مشهد برگزار خواهد شد، 4 بازیکنش را به صورت قطعی در اختیار نخواهد داشت. صابر حردانی و ایوب والی مصدوم هستند و نمی توانند در این بازی به میدان بروند، حسن بیت سعید و تارتا هم محروم هستند و قادر به همراهی فولاد نخواهند بود. آسیب دیدگی عبدالله کرمی مدافع میانی فولاد از ناحیه مچ پا رفع شده و می تواند تیمش را همراهی کند. شرایط مچ پای کریمی طوری است که این بازیکن هر چند هفته یک بار مصدوم می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1526

به "تعیین شدن وضعیت سروش رفیعی و غیبت 4 بازیکن فولاد مقابل پدیده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعیین شدن وضعیت سروش رفیعی و غیبت 4 بازیکن فولاد مقابل پدیده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید