مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس: اختصاص 90 درصد مشوق برای سرمایه گذاران شهرک صنعتی ارسنجان، ایجاد ناحیه صنعتی فیجان در دستورکار شرکت شهرک های صنعتی فارس

به گزارش مجله پریها، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از اختصاص 90 درصد مشوق برای سرمایه گذاران در شهرک صنعتی ارسنجان اطلاع داد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس: اختصاص 90 درصد مشوق برای سرمایه گذاران شهرک صنعتی ارسنجان، ایجاد ناحیه صنعتی فیجان در دستورکار شرکت شهرک های صنعتی فارس

به گزارش گروه استان های خبرنگاران از شیراز؛ احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در جلسه شورای اداری شهرستان ارسنجان بابیان این که زیرساخت های مناسبی در شهرک صنعتی ارسنجان برای ایجاد و استقرار 164 واحد صنعتی و جذب سرمایه گذاران فراهم شده است، گفت: در این شهرک صنعتی ظرفیت ایجاد اشتغال پایدار برای 1000 نفر فراهم شده است.

وی از مشوق های ویژه سرمایه گذاری تا سقف 90 درصد برای حمایت از سرمایه گذاران و رونق شهرک صنعتی اطلاع داد و اضافه نمود: کاهش سهم نقدی به 5 درصد با اقساط 48 ماهه، از دیگر مشوق هایی است که در اختیار سرمایه گذاران گذاشته می گردد.

فتوحی ادامه داد: اگر سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی بر اساس برنامه زمان بندی شده بتوانند واحد صنعتی خود را به بهره برداری برسانند و ایجاد اشتغال نمایند تا سقف 90 درصد از اسناد تعهدی آن ها به عنوان مشوق بازگردانده خواهد شد.

وی بابیان این که شهرک صنعتی ارسنجان از لحاظ طرح های عمرانی دارای همه زیرساخت ها برای استقرار واحد های صنعتی است، توضیح داد: شهرک صنعتی ارسنجان دارای امکانات زیربنایی نظیر آب، برق، گاز، شبکه فاضلاب و تصفیه خانه فاضلاب است و طرح بخشی از آسفالت ورودی و تکمیل ساختمان نگهبانی نیز در چند ماه گذشته در این شهرک صنعتی به بهره برداری رسیده است.

فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان ارسنجان و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی و اختصاص مشوق های جدید سرمایه گذاری، از این فرصت برای ایجاد واحد های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده نمایند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان این که شهرک صنعتی ارسنجان با مساحت 70 هکتار، دارای 33 هکتار اراضی صنعتی قابل واگذاری است، ادامه داد: هم اکنون 30 قرارداد صنفی، خدماتی و صنعتی با سرمایه گذاران برای ایجاد واحد های تولیدی و صنعتی منعقدشده که از این تعداد 2 واحد با اشتغال زایی 30 نفر در مرحله بهره برداری است.

وی از واگذاری 2 هکتار زمین در قالب این قرارداد ها و آماده بودن 31 هکتار از اراضی صنعتی اطلاع داد.

فتوحی با اشاره به درخواست فرماندار شهرستان در زمینه تبدیل منطقه صنعتی فیجان این شهرستان به ناحیه صنعتی از آمادگی این شرکت برای راه اندازی این ناحیه صنعتی اطلاع داد و توضیح داد: آنالیز های فنی و کارشناسی برای ایجاد ناحیه صنعتی در دستور کار قرار می گیرد.ر

ایجاد اشتغال برای هزار نفر در شهرک صنعتی ارسنجان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1710

به "مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس: اختصاص 90 درصد مشوق برای سرمایه گذاران شهرک صنعتی ارسنجان، ایجاد ناحیه صنعتی فیجان در دستورکار شرکت شهرک های صنعتی فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس: اختصاص 90 درصد مشوق برای سرمایه گذاران شهرک صنعتی ارسنجان، ایجاد ناحیه صنعتی فیجان در دستورکار شرکت شهرک های صنعتی فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید