محرومیت 2 مرد به دلیل درگیری در بازی بانوان، محرومیت ملی حفاری از برگزاری مسابقات خانگی

به گزارش پریها، کمیته انضباطی آرای خود را در مورد بعضی پرونده های مفتوحه در این کمیته صادر کرد و تیم فوتسال ملی حفاری اهواز از برگزاری بازی های خانگی محروم شد.

محرومیت 2 مرد به دلیل درگیری در بازی بانوان، محرومیت ملی حفاری از برگزاری مسابقات خانگی

به گزارش پریها و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره بعضی پرونده های مفتوح در این کمیته صادر کرد.

با توجه به گزارش های مقام های رسمی مسابقه بین تیم های ملی حفاری و سوهان محمد قم از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال که در تاریخ 15 شهریور ماه در شهر اهواز برگزار گردید، تخلفاتی از سوی تماشاگران منتسب به تیم ملی حفاری منعکس شد.

از آنجایی که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن، که عبارت از استفاده از شعارهای موهن و تهدیدآمیز و فحاشی به مقام رسمی مسابقه، تهدید، پرتاب اشیاء، ایجاد خلل در برگزاری مسابقه، حمله و مصدوم کردن داور در خور صدور قرار دستور موقت است. به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا اطلاع ثانوی باشگاه ملی حفاری از تمامی برگزاری مسابقات خاتگی محروم است و با نظر سازمان لیگ فوتسال در شهری دیگری برگزار گردد.

بدیهی است چنانچه باشگاه مذکور دفاعیاتی دارد ظرف حداکثر دو روز پس از دریافت حکم یادشده، دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال نمایند.

در ضمن یعقوب مراقی، سرمربی تیم ملی حفاری به دلیل رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه دفاعیات خود را ظرف مهلت 48 ساعت پس از ابلاغ به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند.

صدور قرار دستور موقت دیدار تیم های فوتسال بانوان شهروند ساری و دریژنو فرخشهر

کمیته انضباطی قرار دستور موقت خود را در مورد دیدار تیم های فوتسال شهروند ساری و دریژنو فرخشهر که در ساری برگزار گردید، صادر کرد.

براساس این گزارش، با توجه به اتفاقات اتفاق افتاده در مسابقه فوتسال بانوان بین تیم های فوتسال شهروند ساری و دریژنو فرخشهر، کمیته انضباطی خاطرنشان کرد با توجه به مدارک موجود در مسابقه تیم های فوق و تخلفاتی که از سوی دو نفر از مردان همراه هر دو تیم به عنوان مسئول رسانه ای و پخش اینترنتی مبنی بر درگیری با یکدیگر منعکس شده که مراتب در حال آنالیز و رسیدگی است.

لذا با توجه به اهمیت موضوع، کمیته انضباطی به استناد ماده 100 مقررات انضباطی نامبردگان را تا اطلاع ثانوی از کلیه فعالیت های مرتبط با حوزه مأموریت خود محروم می نماید و ضروری است نامبردگان جهت ادای توضیحات در مورد تخلفات انتسابی در کمیته انضباطی حاضر شوند.

در ضمنً در مورد تخلفات انجام شده از سوی سایر افراد حاضر در برگزاری مسابقه فوتسال بانوان، پس از دریافت و وصول گزارش کامل از سوی سازمان لیگ فوتسال رسیدگی و اتخاذ تصمیم خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2783

به "محرومیت 2 مرد به دلیل درگیری در بازی بانوان، محرومیت ملی حفاری از برگزاری مسابقات خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت 2 مرد به دلیل درگیری در بازی بانوان، محرومیت ملی حفاری از برگزاری مسابقات خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید