لاشکی: سوابق خدمتی معلمان دانشسرایی در حکم بازنشستگی محاسبه می گردد

به گزارش مجله پریها، تهران (پانا) - به گفته معاون حقوقی و امور مجلس در راستای تکریم معلمان طبق توافق اجرا شده با معاونت قضایی دیوان عدالت اداری تکلیف احتساب سوابق خدمتی معلمان دانشسراهای کشور معین شد.

لاشکی: سوابق خدمتی معلمان دانشسرایی در حکم بازنشستگی محاسبه می گردد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی و امور مجلس، قاسم احمدی لاشکی با بیان این مطلب و در تشریح جزییات توافق با دیوان عدالت اداری گفت: بر اساس توافق حاصل شده برای کلیه مشمولین احتساب سئابق خدمتی دانشسراها که حکم کارگزینی رسمی صادر و کسورات مربوط محاسبه و کسر شده است ، صندوق بتازنشستگی کشوری موظف به پذیرش و ااحتساب سوابق مذکور در امسال و در سال های آینده و انجام اقدامات لازم در مورد بازنشستگی افراد شد.

معاون حقوقی و امو مجلس اضافه کرد: مشمولینی که شرایط قانونی لازم را نداشته و از جمله کسانی که مورد تایید گزینش نبوده و یا عمدا مراجعه ای برای مشخص تکلیف خود نداشته اند و غیره از قاعده مستثنا هستند.

احمدی لاشکی گفت: طبق این توافقات، مشمولین احتساب سوابق خدمتی دانشسراها که احکام کارگزینی رسمی آنان صادر لکن از سوی صندوق بازنشستگی کشوری هنوز مشخص بدهی نشده لذا صندوق بازنشستگی م موظف به واریز بدهی و پرداخت کسورات مربوط و متعاقبا صندوق مکلف به پذیرش و احتساب سوابق و صدور احکام بازنشستگی مشمولین شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4126

به "لاشکی: سوابق خدمتی معلمان دانشسرایی در حکم بازنشستگی محاسبه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاشکی: سوابق خدمتی معلمان دانشسرایی در حکم بازنشستگی محاسبه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید