قیمت مرغ در بوشهر کنترل گردد

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر پنجشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر گفت: بازگشت فضای آرامش به بازار را با ابلاغ سیاست های جدید ارزشی شاهد هستیم و بازار واکنش خود را به این سیاست ها نشان داده است.

قیمت مرغ در بوشهر کنترل گردد

وی به ظرفیت های مهم اقتصادی در استان بوشهر اشاره نمود و ادامه داد: باید از قابلیت ها و ظرفیت های مهم استان بوشهر در راستای رونق اقتصادی و تامین معیشت به خوبی استفاده کرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه تعاونی های مرزی استان بوشهر قابلیت خوبی برای توسعه اقتصادی دارند، گفت: برای تامین احتیاج کشور باید از قابلیت های اتاق بازرگانی و تعاونی مرزی به خوبی استفاده گردد.

وی خواستار تشکیل کارگروه تخصصی در استان برای کنترل قیمت گوشت مرغ گشت و بیان نمود: باید به گونه ای تصمیم گیری گردد که قیمت مرغ به صورت منصفانه ای تنظیم گردد و نظارت کافی بر قیمت کالاها انجام گردد.

گراوند خواستار افزایش برنامه های نظارت و سرکشی از بازار به منظور کنترل قیمت ها گشت و اضافه نمود: با ابلاغ سیاست های ارزی شاهد کاهش قیمت برخی از کالاها از جمله قیمت آهن آلات در استان بوشهر هستیم.

وی اضافه نمود: دشمنان کوشش ویژه ای برای ضربه زدن به اقتصاد کشور دارند و به ترفندهای مختلفی متوسل می شوند و احتیاج است که مردم در مقابل این کوشش ها هوشیار باشند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 28 مرداد 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 276

به "قیمت مرغ در بوشهر کنترل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مرغ در بوشهر کنترل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید