فیسبوک برنامه دوستیابی جدیدی را آزمایش می نماید ، ایجاد ارتباطات بین کاربران بر اساس سلایق و ویژگی های مشترک

به گزارش مجله پریها، فیسبوک یک ویژگی جدید برای دوستیابی را در کلمبیا مورد آزمایش قرار می دهد. این ویژگی جدید بر اساس علایق کاربران طراحی گردیده است.

فیسبوک برنامه دوستیابی جدیدی را آزمایش می نماید ، ایجاد ارتباطات بین کاربران بر اساس سلایق و ویژگی های مشترک

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی ان بی سی، این شرکت برنامه مذکور را از مدتی پیش آزمون نموده و اکنون قصد دارد در برنامه دوستیابی روی جزئیات تمرکز کند. تمرکز بر جزئیات مساویست با برقراری ارتباطات معنی دار.

این ویژگی عمدتا روی یک صفحه اصلی الگوریتمی و مبتنی بر پیشنهادی عاشقانه بر اساس هرچیزی که کاربر تصمیم می گیرد به اشتراک بگذارد، شکل می گیرد. برای مثال الگوریتم مبتنی بر محل کار، تحصیلات، مذهب، قد و مواردی مشابه.

در ضمن این برنامه یک بخش انتخابی برای پاسخ دهی به سوالات شخصی دارد. کاربران می توانند انتخاب نمایند که سوابق خود را با فاصله و سایر معیارها فیلتر نمایند و دوستان و غریبه ها را چگونه ببینند.

مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ این ویژگی را در ماه مه معرفی کرد و از آن زمان، فیس بوک روی توسعه جزئیات متمرکز گردیده است. فیس بوک با 2.2 میلیارد کاربر در سایت اصلی خود محلی مناسب برای ایجاد یک چالش آشنایی و دوستیابی است.

این برنامه کوشش می نماید با اتصال افراد از طریق رویدادهای مشترک و تشویق ارتباطاتی که بیشتر زودگذر هستند، تعداد آشنایی های افراد را افزایش دهد.

ناتان شارپ، مدیر بخش ارتباطات فیسبوک در این خصوص گفت:ما می خواستیم محصولی را ایجاد کنیم که مردم به یکدیگر نزدیک تر کند. ما قصد داشتیم سیستم که پر تحرک ایجاد کنیم که فراتر از محیط مجازی باشد.

فیسبوک وعده داده که این برنامه دوستیابی از امنیت کافی برخوردار است و افراد نباید نگران عکس و فیلم های خود باشند.

منبع: انتخاب
انتشار: 19 مهر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 657

به "فیسبوک برنامه دوستیابی جدیدی را آزمایش می نماید ، ایجاد ارتباطات بین کاربران بر اساس سلایق و ویژگی های مشترک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیسبوک برنامه دوستیابی جدیدی را آزمایش می نماید ، ایجاد ارتباطات بین کاربران بر اساس سلایق و ویژگی های مشترک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید