آیا اطلاعات کاربران واتس اپ در خطر است؟

به گزارش مجله پریها، موسس واتس اپ در توییتی جنجالی به شکلی عجیب به فیسبوک تاخت.برایان اکتون که در سال 2014 واتس اپ را به زاکربرگ واگذار نموده اکنون معتقد است با این کار حریم خصوصی کاربران را نابود نموده است.

آیا اطلاعات کاربران واتس اپ در خطر است؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی نت، برایان اکتون توییت نموده که کاربران باید #deletefacebook را در خصوص فیسبوک ادامه می دادند و ترک کردن فیسبوک را پشت گوش نمی انداختند.

براین اکتون، سال 2014 برنامه پیام رسان خود را با رقم 22 میلیارد دلار تقدیم زاکربرگ گرد. اما اکنون او معتقد است اشتباهی بزرگ در حق خود و کاربران این شبکه اجتماعی مرتکب گردیده است.

او در سال 2017 شرکت واتس اپ ترک کرد. خروج اکتون، نزدیک به 850 میلیون دلار هزینه داشته است.هم اکنون واتس اپ بیش از 1.5 میلیارد کاربر دارد.

وی در اظهارات خود مدعی گردیده که فیسبوک اطلاعات کاربران را به یغما می برد و در نتیجه گروه ایمنی نیست. اکتون به فوربس گفت: من با همکاری با زاکربرگ درواقع، حریم خصوصی کاربرانم را به نفعی بزرگتر فروختم.من از روی مصالحم انتخاب نموده ام و هر روز با تبعات این انتخاب زندگی می کنم.شبکه اجتماعی فیسبوک پس از رسوایی کمبریج آنالیتیکا در ماه مارس تحت نظارت شدید قرار گرفته است.

منبع: انتخاب
انتشار: 19 مهر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 660

به "آیا اطلاعات کاربران واتس اپ در خطر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا اطلاعات کاربران واتس اپ در خطر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید