فلاح: در فدراسیونِ خادم کسی نتوانست خودش را نشان دهد، برای جام جهانی به اندازه المپیک شادی کردند، نباید در مورد نتایج بزرگ نمایی کنیم

به گزارش مجله پریها، قهرمان سال 1993 کشتی آزاد دنیا گفت: از دوستان خبرنگار و آنهایی که در فدراسیون کشتی هستند می خواهم که در نتایج بزرگ نمایی نکنند، باید برای هر مسابقه به اندازه خودش شادی کرد.

فلاح: در فدراسیونِ خادم کسی نتوانست خودش را نشان دهد، برای جام جهانی به اندازه المپیک شادی کردند، نباید در مورد نتایج بزرگ نمایی کنیم

اکبر فلاح در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، قهرمانی تیم منتخب ایران در جام الرُسای روسیه را یک آغاز خوب برای کشتی دانست و گفت: هر جا و هر زمانی که کشتی ما موفق گردد اتفاق خوبی خواهد بود، اما از دوستان خبرنگار و آنهایی که در فدراسیون کشتی هستند می خواهم که در نتایج بزرگ نمایی نکنند، مثل روزهایی که در جام جهانی قهرمان می شدیم و با این عنوان مردم را فریب می دادند تا عده ای از خوشحالی به خیابان می آمدند! برای قهرمانی در جام جهانی طوری خوشحالی می شد که انگار قهرمان المپیک شده ایم. باید برای هر مسابقه ای به اندازه خودش شادی کنیم.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد جوانان با اشاره به غلامرضا محمدی اضافه نمود: سال هایی را سپری کردیم که عده ای دائم می گفتند نه کشتی گیر داریم و نه مربی اما حالا می بینیم که بعد از رفتن رسول خادم 4-5 نفر کاندیدای سرمربیگری تیم ملی شدند و درنهایت هم غلامرضا محمدی مسئولیت را برعهده گرفت. بعد هم در مورد ریاست فدراسیون، حالا اسم 7-8 نفر مطرح هست، قهرمانانی باسواد که سابقه کسب چندین مدال جهانی و المپیک را دارند و مدیریت هم می دانند، پس کشتی ما خالی از مربی، مدیر و کشتی گیر نیست. غلامرضا محمدی هم آغاز خوبی با تیم ملی داشت. امیدوارم هر کاری که می نماید قانونمند و شفاف، به دور از رفیق بازی و سلیقه شخصی باشد که هر مربی ای این کارها را انجام دهد حتما زمین می خورد.

وی در مورد مسئله انتخابات فدراسیون کشتی نیز توضیح داد: در این 7-8 سال اسمی از حمید بنی تمیم نبود و فرصت زیادی به او داده نشد که خودش را نشان دهد. اصلا در فدراسیون رسول خادم کسی نتوانست خودش را نشان دهد و دیگران متوجه شوند که این آقا دبیر یا نایب رئیسی خوبی است. به همین دلیل من حمید بنی تمیم را به خوبی نمی شناسم اما امیدوار هستم که کشتی راه خودش را پیدا کند و روز به روز بهتر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1953

به "فلاح: در فدراسیونِ خادم کسی نتوانست خودش را نشان دهد، برای جام جهانی به اندازه المپیک شادی کردند، نباید در مورد نتایج بزرگ نمایی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلاح: در فدراسیونِ خادم کسی نتوانست خودش را نشان دهد، برای جام جهانی به اندازه المپیک شادی کردند، نباید در مورد نتایج بزرگ نمایی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید