فرهاد مجیدی از خرید یک مهاجم منصرف شد خبرنگاران

به گزارش مجله پریها، مهاجم آلومینیوم که در نیم فصل اول عملکرد درخشانی در این تیم داشت در انتظار پیشنهاد استقلال بود که فرهاد مجیدی آب پاکی را روی دست او ریخت.

فرهاد مجیدی از خرید یک مهاجم منصرف شد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، استقلالی ها برای خط حمله خود در نیم فصل سه گزینه را در نظر داشتند. پیمان بابایی که خیلی زود راهی تراکتور شد، امین قاسمی نژاد مهاجم شهر خودرو و البته حامد پاکدل پدیده این فصل آلومینیوم اراک و البته پدیده عجیب جابجایی نیم فصل.

بازیکنی که در بازی برابر پرسپولیس استوک قرمز پوشید و بعد از گلزنی خوشحالی نکرد تا اینطور به نظر برسد که او تنها به یک اشاره برای سرخپوش شدن احتیاج دارد. مهاجمی که البته یک جفت استوک آبی هم برای ملاقات برابر با استقلال کنار گذاشته بود و در نهایت سوار بر تراکتور استوری منتشر کرد تا 80 درصد طرفداران فوتبال در ایران در مورد مقصد بعدی او سرگیجه بگیرند.

مهاجم آلومینیوم که در نیم فصل اول عملکرد درخشانی در این تیم داشت در نهایت بعد از پیوستن بابایی به تراکتور و مغانلو به پرسپولیس در انتظار پیشنهاد استقلال بود که فرهاد مجیدی آب پاکی را روی دست او ریخت و اظهار داشت تنها به قاسمی نژاد احتیاج دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4038

به "فرهاد مجیدی از خرید یک مهاجم منصرف شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی از خرید یک مهاجم منصرف شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید