فرشته مرادی: در اولین حضورم طلا می خواستم اما نشد، رواسی: در پارالمپیک 2020 هم باید قهرمان شویم

به گزارش مجله پریها، پرتاب گر وزنه ایران در بازی های پارا آسیایی جاکارتا گفت: در اولین حضور به دنبال مدال طلا بودم اما نقره نصیبم شد.

فرشته مرادی: در اولین حضورم طلا می خواستم اما نشد، رواسی: در پارالمپیک 2020 هم باید قهرمان شویم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران به جاکارتا، فرشته مرادی پرتاب گر وزنه ایران با اشاره به کسب مدال نقره در سومین دوره باز ی های پارا آسیایی گفت: در مسابقات دو و میدانی به مدال نقره رسیدم که کسب این مدال اولین حضورم شاید بد نباشد اما واقعیت این است که دنبال مدال طلا بودم اما نشد.

مرادی همچنین ادامه داد: البته سطح مسابقه واقعا بالا بود و مدال طلا در این دسته به ورزشکار چین رسید که قهرمان پارالمپیک بود.

او در پاسخ به این سوال که پیش بینی چنین مدالی را داشت یا نه، گفت: با رکوردهایی که در اردوهای قبل از بازی ها داشتم مدال نقره ام قطعی بود اما کوشش کردم که اولین مدال طلای من با اولین حضورم همزمان گردد که چنین نشد.

مرادی با اشاره به برنامه هایش برای آینده ادامه داد: برای مسابقات جهانی آماده می شوم که بتوانم سهمیه حضور در بازی های پارالمپیک را هم کسب کنم. حضور در توکیو 2020 مهمترین هدفم است که امیدوارم حاصل گردد.

علی اصغر رواسی: تیم پاراوزنه برداری ایران باید بتواند در پارالمپیک 2020 هم قهرمان گردد/ از عملکرد تمام اعضای تیم راضی ام

سرمربی تیم پاراوزنه برداری کشورمان از عملکرد کلیه نفرات این تیم در سومین دوره بازی های پاراآسیایی ابراز رضایت کرد.

علی اصغر رواسی پیش از شروع بازی های پاراآسیایی جاکارتا مطرح کرد که تیم پاراوزنه برداری کشورمان در این رقابت ها چهار مدال طلا کسب خواهد نمود. وی در سرانجام مسابقات پاراوزنه برداری بازی های پاراآسیایی 2018 و در مواجهه با یادآوری این موضوع گفت: امروز رقابت سنگینی در وزن 107 کیلوگرم داشتیم که اگر یکی از بچه های ما طلا می گرفتند تعداد مدال های طلای ما به پنج عدد می رسید.

وی در ادامه یادآور شد: در سرانجام مسابقات پاراوزنه برداری تیم ما با کسب چهار مدال طلا، چهار مدال نقره و دو برنز با اختلاف خیلی زیاد نسبت به تیم دوم عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم ما در این دوره از بازی های پاراآسیایی خیلی خوب کار کرد و من از عملکرد کلیه اعضای تیم مان راضی هستم.

رواسی همچنین خاطر نشان کرد: همه اعضای تیم ایران در این دوره از مسابقات پاراوزنه برداری بازی های پاراآسیای آمادگی مسابقه را داشتند و فکر می کنم در آینده خیلی بهتر از این هم خواهند شد.

سرمربی تیم پاراوزنه برداری کشورمان در پاسخ به این پرسش که چرا سیامند رحمان برای رکوردشکنی در بازی های پاراآسیایی درخواست وزنه ای بالاتر از 295 کیلوگرم ننموده است، گفت: ما خودمان را آماده نموده بودیم که در همین حد وزنه بزند. قطعاً در مسابقات آینده بیشتر از اینها وزنه خواهد زد.

وی در سرانجام برنامه آتی تیم ملی پاراوزنه برداری کشورمان را حضور پرقدرت در مسابقات جهانی قزاقستان که سال آتی برگزار خواهد شد، خواند و گفت: بعد از حضور در مسابقات آسیا – اقیانوسیه و بازی های پاراآسیایی فعلاً بچه ها باید استراحت نمایند و بعد از آن برای مسابقات آتی آماده شوند. با این پتانسیل و روندی که پاراوزنه برداری کشورمان در پیش گرفته است، می توانیم در پارالمپیک 2020 توکیو بهتر از پارالمپیک ریو عمل کنیم؟.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1507

به "فرشته مرادی: در اولین حضورم طلا می خواستم اما نشد، رواسی: در پارالمپیک 2020 هم باید قهرمان شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرشته مرادی: در اولین حضورم طلا می خواستم اما نشد، رواسی: در پارالمپیک 2020 هم باید قهرمان شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید