لیست ملی پوشان والیبال ساحلی برای مقدماتی انتخابی المپیک

به گزارش مجله پریها، دو تیم از ایران برای شرکت در مرحله مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک، راهی شهر ویزاگ هندوستان می شوند.

لیست ملی پوشان والیبال ساحلی برای مقدماتی انتخابی المپیک

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان ساحلی ایران متشکل از دو تیم رحمان رئوفی- حامد میرزاعلی و بهمن سالمی- آرش وکیلی از تاریخ 25 تا 27 آذرماه در مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی المپیک در منطقه مرکزی آسیا که در شهر ویزاگ هندوستان برگزار خواهد شد، حضور می یابند.

رضا نایینی، سرمربی تیم ملی ساحلی ایران در این رقابت های مقدماتی است که میان تیم های منطقه مرکزی آسیا برگزار می شود و ساحلی بازان ملی پوش، برای راه یابی به مرحله بعدی مسابقات انتخابی، برابر نمایندگان قزاقستان و ترکمنستان به میدان خواهند رفت.

تیم اول این مرحله از مسابقات، به صورت مستقیم به مرحله نهایی رقابت های انتخابی المپیک راه می یابد که از تاریخ 5 لغایت 8 تیر ماه سال 99، میان هشت تیم برتر از کل قاره آسیا و در کشور چین برگزار خواهد شد. تیم دوم مسابقات منطقه مرکزی نیز از تاریخ 1 تا 3 تیر ماه سال 99 با دیگر تیم های بازنده از سایر مناطق آسیا به رقابت می پردازد و فرصت دوباره برای صعود به مرحله نهایی مسابقات انتخابی المپیک را خواهد داشت.

گفتنی است پیش از این تیم های عمان، چین و اندونزی، با شرکت در دور مقدماتی انتخابی المپیک در مناطق مختلف آسیا، صعود خود را به مرحله نهایی این مسابقات قطعی کرده اند.

اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی ایران برای شرکت در مرحله مقدماتی رقابت های انتخابی المپیک، از اول آذر ماه و با حضور شش بازیکن در جزیره کیش آغاز شده بود و امروز (چهرشنبه 20 آذر) سرانجام یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3079

به "لیست ملی پوشان والیبال ساحلی برای مقدماتی انتخابی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست ملی پوشان والیبال ساحلی برای مقدماتی انتخابی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید