ترکیب تیم های ملی گلبال در مسابقات قهرمانی آسیا معین شد

به گزارش مجله پریها، ترکیب تیم های ملی گلبال مردان و زنان ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا - پاسیفیک اعلام شد.

ترکیب تیم های ملی گلبال در مسابقات قهرمانی آسیا معین شد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تورهای پاییزی بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، محسن جعفری دبیر فدراسیون نابینایان و کم بینایان با اعلام این خبر گفت: اردوی متصل به اعزام تیم ملی گلبال بانوان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا - پاسیفیک از روز گذشته شروع و ترکیب تیم اعزامی نیز اعلام شده است.

وی اضافه نمود: بر این اساس طیبه استکی، زهره مظاهری، زینب قنبری، مریم حسام آبادی، سمیرا جلیلوند و ریزان دژآهنگ 6 ورزشکار اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا - پاسیفیک هستند که با سرمربیگری محمد بیدگلی و مربیگری مژگان کربی تا 27 مردادماه در اردو خواهند بود و سپس به مسابقات اعزام می شوند.

جعفری در مورد تیم گلبال مردان نیز گفت: اردوی تیم ملی مردان نیز از امروز در مجموعه ورزشی شهید هرندی شروع می گردد و تیم ملی با ترکیب محمد منصوری، محسن جلیلوند، مصطفی شهبازی، جواد شیردل، محمد سرنجی و میلاد سوری تمرینات خود را تحت نظر مهدی نباتی، سرمربی، و محمد ابراهیم زاده مطلق، مربی، انجام خواهد داد.

وی ادامه داد: اردوی خاتمهی تیم ملی تا روز 27 مردادماه ادامه خواهد داشت و تیم ملی در این تاریخ راهی بانکوک خواهد شد.

دبیر فدراسیون نابینایان و کم بینایان با بیان این مطلب که روزهای 28 تا 30 مردادماه کلاس بندی و تمرین ورزشکاران انجام می گردد، گفت: بعد از کلاس بندی و تمرین ورزشکاران که صبح روزهای شنبه تا دوشنبه هفته آینده انجام می گردد، مسابقات از بعدازظهر دوشنبه 30 مردادماه شروع و ساعت 20 شنبه 4 شهریورماه تمام و توزیع مدال ها انجام خواهد شد.

وی در خاتمه یادآور شد: 8 ورزشکار باید کلاس بندی جدید شوند. تیم های ملی مردان و زنان شرایط خوبی دارند و امیدواریم سهمیه مسابقات جهانی را کسب نمایند. در مسابقات بخش مردان تیم های ایران، کره جنوبی، ژاپن، چین، عراق، تایلند، استرالیا و قزاقستان و در بخش بانوان 6 تیم ایران، ژاپن، چین، کره جنوبی، استرالیا و تایلند قرار دارند.

برنامه مسابقات گلبال قهرمانی آسیا در بخش زنان و مردان به توضیح زیر است:

بانوان

دوشنبه 30 مردادماه

ایران - چین (ساعت 15)

سه شنبه 31 مردادماه

ایران - ژاپن (ساعت 10)

چهارشنبه اول شهریورماه

ایران- استرالیا (ساعت 9)

ایران - کره جنوبی (ساعت 19)

پنج شنبه دوم شهریورماه

ایران - تایلند (ساعت 13)

- مردان

دوشنبه 30 مردادماه

ایران - قزاقستان (ساعت 14)

سه شنبه 31 مردادماه

ایران - تایلند (ساعت 12)

چهارشنبه اول شهریورماه

ایران - کره جنوبی (ساعت 12)

مسابقات بانوان به صورت دوره ای و در یک گروه با حضور تیم های ژاپن، چین، کره جنوبی، استرالیا و تایلند برگزار می گردد و رقابت مردان در دو گروه انجام خواهد شد که تیم ملی ایران در گروه دوم با تیم های قزاقستان، تایلند و کره جنوبی همگروه است و در گروه اول نیز تیم های ژاپن، چین، عراق و استرالیا حضور دارند.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3139

به "ترکیب تیم های ملی گلبال در مسابقات قهرمانی آسیا معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب تیم های ملی گلبال در مسابقات قهرمانی آسیا معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید