فرزانه توسلی: با این قراردادهای کم دلسرد گردیده ایم

به گزارش مجله پریها، دروازه بان ملی پوش تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان گفت: مبلغ قراردادها نسبت به سال گذشته پایین آمده و همین باعث دلسردی بانوان فوتسالیست گردیده است.

فرزانه توسلی: با این قراردادهای کم دلسرد گردیده ایم

فرزانه توسلی در گفت و گو با خبرنگاران – منطقه خوزستان، پس از شکست 4 بر 2 تیمش برابر ملی حفاری در هفته ششم لیگ برتر کشور، اظهارکرد: به تیم حفاری تبریک می گویم. به نظرم این تیم شایسته پیروزی بود زیرا بیشتر از ما جنگیدند. ما بازی را کمی خوب آغاز نکردیم و اتفاقات مسابقه نیز به صورتی پیش رفت که در جریان بازی تاثیرگذار بود.

وی اعلام کرد: هر دو تیم برای پیروزی وارد زمین گردیده بودند ولی تیم ما و هیچ کدام از بازیکنانمان در حد و اندازه خودمان ظاهر نشدیم و متاسفانه بازی را هم واگذار کریم.

دروازه بان تیم نامی نو اصفهان درخصوص تغییر نام تیم سپیدرود تهران به نامی نو و انتقال تمرینات این تیم به اصفهان نیز گفت: از ابتدای فصل تمام بازیکنان تیم دغدغه اسپانسر را داشتیم و حتی در هفته سوم نمی خواستیم بازی کنیم و تمام این شرایط روی تیم ما تاثیر گذاشته بود که خدا را شکر نامی نو، اسپانسری تیم را پذیرفت.

وی عنوان نمود: سال جاری شرایط به صورتی است که بازیکنان از فوتسال زده گردیده اند زیرا مبلغ قراردادها نسبت به سال گذشته پایین آمده است؛ در حالی که همه چیز چند برابر گردیده است، به جای این که قرارداد بازیکنان پس از قهرمانی آسیا افزایش پیدا کند، برخی نفرات یا همان قراردادهای سال گذشته را می گیرند یا برخی دیگر با کاهش قرارداد روبرو بوده اند که تمام این ها باعث دلسردی بانوان فوتسالیست گردیده است. تیم ما هم تا دو هفته پیش توسط هیات تهران اداره می شد که خدا را شکر اصفهان حامی ما شد وگرنه اکنون باید ما بازیکنان از خانه مان این دیدار را می دیدیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 دی 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1218

به "فرزانه توسلی: با این قراردادهای کم دلسرد گردیده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزانه توسلی: با این قراردادهای کم دلسرد گردیده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید